הדור הבא של הBB Cream כבר כאן

זוכרות שלפני כמה שנים כל מה שהיה לשוק האיפור להציע בתחום הכיסוי היו מייק- אפ וקונסילר?
בשנים האחרונות תחום מוצרי האיפור התפתח מאוד, והיום למי שרוצה להתאפר, יש כבר אפשרויות בלי סוף. אחד המוצרים הגאוניים, שמהרגע שהומצא דאגתי לאמץ בחום, הוא הBB Cream . למי שלא מכירה (יש מישהי כזו?), הביבי קרים הוא קרם שדואג גם לטיפוח העור וגם לכיסוי.
לאחרונה הוזמנתי למפגש זום לרגל השקת הביבי קרים החדש של דוקטור עור.

במפגש קיבלנו הסבר על המותג ד”ר עור, שקיים כבר משנת 1994 (בשנת 2008 נרכש המותג על ידי ניאופרם מוצרי צריכה), ומייצר מוצרים מובילים לטיפוח וטיפול לפנים ולגוף בסטנדרט גבוה עם מומחיות לכל גיל ולכל צורך.
הביבי קרים החדש הוא חלק מסדרת Renew Or , סדרת אנטי אייג’ינג, אשר מיועדת לגילאי 30 פלוס, והוא מוגדר כ”דור הבא של הביבי קרים”,
מה מיוחד בו?
קודם כל, הקרם החדש מספק לחות, הגנה מהשמש וגוון. בנוסף, אחד היתרונות המובהקים הוא ההגנה מהאור הכחול הנפלט מהמסכים (חשוב מאוד!). הוא גם מבהיר כתמי פיגמנטציה (שזה משהו שכמעט לכל אחת מעל גיל 30 יש…), ומשפר את אזור הקמטים בתוך שבוע בלבד!
הביבי קרים מגיע בשלושה גוונים לכיסוי אחיד ולהתאמה מקסימלית לגוון העור.

הוא מהווה בסיס מושלם לאיפור, המרקם שלו קליל ונטול שומן, והוא מתאים לכל סוגי העור.
במפגש הזום פגשנו גם את המאפרת שלי גפני, שהדגימה לנו איך מתאפרים בקיץ הישראלי (עם שימוש בביבי קרים כמובן), ונתנה לנו טיפים שימושיים ביותר.

אחד הטיפים שאהבתי, הוא שכשרוצים לבחור גוון של ביבי קרים- כדאי לבחור לפי הגוון באזור החזה. לדברי שלי גפני, אמנם הביבי קרים החדש מכיל מרכיבי אנטי אייג’ינג, אך הוא בהחלט יכול להתאים גם לצעירות.
אחרי כמה ימים, שבהם התנסיתי בביבי קרים של ד”ר עור, אני ממליצה עליו בחום. אהבתי את המרקם, והעור נראה נפלא!

BB Cream- Renew Or
מחיר מומלץ לצרכן: 164.90 ₪ (בחודש ההשקה המחיר הוא 119.90 ₪).
להשיג ברשתות הפארם, בתי מרקחת נבחרים ובאתר דוקטור עור.