הערגלית שהתחפשה- לכבוד פורים הערגליות משנות צורה

אחת העוגיות הכי אהובות עלי היא הערגלית. בכל פעם שיוצא לי לאכול ערגליות (ובעיקר ערגליות תות) אני נזכרת בילדות, ואיך הייתי אוכלת את העוגיות האלו בהנאה ובלי ייסורי מצפון.

לא ניסיתי, אבל אני בטוחה שאם אעשה סקר בקרב חבריי, ואשאל אותם איזו עוגיות הם זוכרים מהילדות, ושהלכו איתם מאז ועד היום, רבים יאמרו שערגליות, ובעיקר ערגליות תות.

לאורך השנים היו כל מיני מילויים חדשים לערגליות, שהצטרפו לתקופה ארוכה או לתקופה מוגבלת אל משפחת הערגליות (תפוז, פטל, תפוח).

לראשונה, לכבוד חג הפורים, הערגלית משנה לא את המילוי, אלא את הצורה. לכבוד החג, השיקה חברת אסם את עיגוליות תות– עוגיות עגולות וקטנטנות במילוי תות. זו בעצם ערגלית בצורה קצת שונה, שמייצרת חוויית אכילה כיפית בביס אחד.

(צילום: סטודיו אסם)

אבל אל דאגה- העיגוליות באות בנוסף, ולא במקום. כך שמי שבכל זאת רוצה להשאר עם הערגליות המוכרות- מוזמן (אבל הכי כדאי לאכול גם וגם😊).

ניסינו את העיגוליות החדשות. הילדים שלי בדרך כלל לא אוכלים עוגיות, שהמילוי שלהן הוא לא שוקולד (למדו מאבא שלהם…), אז נתתי להם קערה עם עיגוליות בלי לגלות מה יש בפנים, ו…. הכל חוסל! הם אפילו ביקשו שאלך למכולת לקנות להם עוד. אז כן, העיגוליות מוצלחות וטעימות כמו האחיות הגדולות שלהן- הערגליות, רק שיש להן את יתרון הביס. אוכלים אותן בביס אחד, וזה עושה כיף בלשון ובלב.

אז שיהיה בתאבון ופורים שמח!

ניתן להשיג בכל רשתות השיווק.