7 דקות: זה כל מה שאת צריכה כדי לשדרג את המראה בבוקר

אחד הדברים הכי כיפיים בלהיות אשה (לפחות בעיניי) הוא להתאפר. מבחינתי, איפור הוא כמו משחק. אני נהנית לשלב בין הצבעים השונים. לשים פעם צללית בהירה ופעם כהה, לגוון בצבעי השפתון וכמובן להתנסות במוצרים חדשים.

במהלך השנים יצא לי להשתתף במספר די גדול של סדנאות איפור. בסדנאות תמיד למדתי המון דברים חדשים, אבל לצערי, ברגע שהגעתי הביתה, חלק גדול מהלימוד נשכח. ככה זה כשיש זכרון של דג😊

לכן, כששמעתי על סדנת האונליין “Refresh” של לילך גוריון, שבה היא מלמדת איפור עצמי מהיר (שלוקח מקסימום 7 דקות, ואחרי כמה פעמים זה מתקצר ל-4. לפחות אצלי), שמחתי מאוד.

לילך גוריון, מאפרת ומדריכת איפור, יצרה את הסדנא הזו, אשר כוללת 13 שיעורים קצרים, שבהם תלמדי כל מה שצריך כדי להתאפר במהירות, וליצור מראה רענן ויפה.

(לילך גוריון)

בכל שיעור לילך עובדת על חלק אחר של האיפור, והיא עושה זאת לפי הסדר. כך שאפשר לצפות בכל יום בשיעור אחד, ולהתקדם צעד-צעד. אני ראיתי כל שיעור כמה פעמים כדי להטמיע, ועכשיו, בכל בוקר כשאני מתאפרת, אני ממש מרגישה תלמידה מצטיינת! אני כבר עושה הכל במהירות (בלי לדלג על שלבים), והאיפור שלי נראה מעולה, והכי חשוב…. הוא מחזיק מעמד במשך כל היום!

לנרשמות לסדנא ישנה קבוצה ייעודית בפייסבוק, שבה ישנם טיפים נוספים, ואפשר לשאול שאלות ולקבל מענה מלילך.

במיוחד עבורכן- אני מצרפת רשימה של 4 דברים שלמדתי מהסדנא, ומאז שאני מיישמת אותם, האיפור שלי השדרג פלאים:

  1. מעולם לא השתמשתי במברשת מייק-אפ. אמנם הייתה לי אחת כזו בתיק האיפור, אבל לא הבנתי למה צריך להשתמש בה, כשיש לי זוג ידיים, שיכולות למרוח את המייק-אפ על העור. בסדנא לילך הסבירה איך למרוח מייק-אפ בצורה נכונה עם המברשת, וכשראיתי שהעור שלי נראה אחיד ויפה, הבנתי שמעכשיו המברשת הופכת להיות החברה הכי טובה שלי!
  2. הסומק יכול לשמש גם בתור צללית טשטוש. אין צורך לרכוש צללית מיוחדת. הסומק שלי לחלוטין עושה את העבודה, ונותן עומק לעיניים (עומק זה חשוב! גם את זה למדתי מלילך😊)
  3. כשמורחים מסקרה בצורה נכונה (ולילך מסבירה בפירוט רב איך עושים את זה בשיעור על המסקרה בסדנא)- אין שום צורך להשתמש גם בעיפרון עיניים. עם מריחה נכונה, נוצר מעין “קו תיחום” בעין, שנראה ממש כאילו השתמשתי בעיפרון.
  4. אין סיבה לשמור את האודם היפה והבולט לערב בלבד. אפשר להשתמש בו גם ביומיום על ידי הנחת כמות קטנה על השפתיים וטשטוש בעזרת האצבעות.

בנוסף לשיעורי האיפור, יש בסדנא גם שיעורי בונוס על הסרת איפור וטיפוח העור, שבהם משתתפת הקוסמטיקאית המהממת קטרינה (חפשו אותה בפייסבוק: קטרינה טיפוח אורגני). כי כשמתאפרים על עור מטופח ונקי- האיפור יושב הרבה הרבה יותר טוב!

מחיר הסדנא הוא 320 שקלים, אבל עכשיו, בתקופת הקורונה, הוא ירד ל270 שקלים בלבד! כך שכדאי למהר, כדי לא לפספס את ההטבה.

לפרטים נוספים והרשמה לסדנא לחצי על הקישור:

https://makeupbylilach.ravpage.co.il/refreshonline

וכמובן כדאי להכנס גם לדף הפייסבוק “מאופרות ב-7 דקות”:

https://www.facebook.com/studio.meuparotb7dakot