איך להפטר גם מהקורונה, גם מהטרמיטים וגם מהמזיקים בבת אחת?

זוכרות שכשהיינו קטנות, פעם בשנה, כשהיה מגיע ריסוס, נאלצנו לצאת מהבית לשעות ארוכות? ואז, כשחזרנו הביתה, הריח היה כל כך בלתי נסבל, שהצטערנו שחזרנו…

היום, לשמחתנו, ההדברות החדשות כבר הרבה יותר ידידותיות, הריח נסבל עד בלתי קיים והיציאה מהבית התקצרה (אלא אם כן יש חיות מחמד, תינוקות זוחלים ו/או נשים בהיריון, שלהם זה מסוכן יותר).

כמדי שנה, גם השנה הזמנתי הדברה כדי להפטר מכל הנמלים, המקקים ושאר החרקים, שאני לא מחבבת במיוחד.

הפעם הזמנתי את ההדברה מחברת אגרנט ארנון, שעליה שמעתי דברים טובים. הגיע אלי שגיא, שמעבר למקצועיות גם היה נחמד באופן יוצא דופן.

לפני תחילת העבודה, ביקשתי ממנו לדגמן בגינה, כדי שאוכל לצרף לכן תמונה😊

תוך כ-10 דקות העבודה הסתיימה, ויצאתי מהבית לשעתיים בלבד. כשחזרתי לא היה ריח ולא שום סימן. התבקשתי לא לשטוף את הבית במשך יומיים, וזהו! פשוט וקל.

מה עוד עושה חברת אגרנט ארנון?

החברה מציעה הדברה של סוגים שונים של חרקים ומזיקים.

אחת מהבעיות, שחברת אגרנט ארנון מתמחה בהן, היא בעיית הטרמיטים. אנשים רבים סובלים מטרמיטים בביתם, אבל בגלל נגיף הקורונה, לפעמים הם חוששים להזמין הדברה, וכך הבעיה נמשכת ואפילו מחמירה.

החברה מציעה הצעה, שלא תוכלו לסרב לה, במידה ויש לכן בעיית טרמיטים- הדברה נגד טרמיטים בשילוב חיטוי נגד קורונה ללא תוספת תשלום! שווה, לא?

ההדברה נגד הטרמיטים מתבצעת בשיטת הקידוח, שבה מחוררים חורים קטנטנים ברצפה (אל דאגה. בסוף העבודה, המדביר דואג למלא את החורים בדבק ובצבע הפרקט או האריח, כך שלא נשאר לכך זכר). לתוך החורים מחדירים צינור עם חומר רעיל, שמחסל את הטרמיטים.

החיטוי נגד נגיף הקורונה מתבצע על ידי תכשיר בשם סימקסין, אשר משמיד חיידקים, וירוסים ופטריות, והוכח כיעיל נגד וירוס הקורונה.

אז אם אתן מחפשות הדברה נגד מזיקים, חרקים, טרמיטים ואפילו נגד קורונה- חברת אגרנט ארנון היא הכתובת.
ודרך אגב- הם מגיעים לכלללללל מקום בארץ. חשוב!

לפרטים נוספים:

אגרנט ארנון- 1-700-500-554

https://www.agr-non.co.il/