אבוקיאק: המסלול המושלם לבילוי משפחתי

לפני כמה ימים זכיתי לחוות שוב את אחד המקומות האהובים עלי – אבוקיאק. כבר ביקרנו שם מספר פעמים, וכל פעם מחדש המקום מצליח להפתיע ולשמח. הפעם, החלטנו לעשות בילוי בנות ייחודי – אני עם שתי הבנות שלי וחברתי אסנת עם בתה.

(בכניסה לאבוקיאק)

מסלול ידידותי למשפחות

מהרגע שהגענו לאבוקיאק, היה ברור שאנחנו עומדות ליהנות. המסלול עצמו ידידותי למשפחות, וקל לנווט בו גם עם ילדים קטנים (מתאים החל מגיל 3.5 שנים). לפני תחילת המסלול צפינו בסרטון, שהסביר לנו מה הולך להיות במסלול וכללי בטיחות.

והופ… מתחילים!

עלינו על הקיאקים והתחלנו לחתור.

(אסנת והבנות)

המסלול מתחיל בפארק הירדן ומסתיים כק”מ דרומית לגשר אריק. האזור יפהפה ונעים. בניגוד לפעמים הקודמות שהיינו באבוקיאק, שבהם יכולתי פשוט לנוח בקיאק בזמן שהבנים חותרים, הפעם נאלצתי לאחוז במשוט. לפחות יצאתי משם עם שרירים בידיים😊.

(אני עם הבנות (והמשוט)

פינת חי, מזנון ומתחם אירועים

בסוף המסלול חיכתה לנו הסעה, שלקחה אותנו חזרה. אחרי שאכלנו ארטיקים טעימים (המזנון מפנק במיוחד, ומומלץ לשבת שם לנשנש אחרי החתירה בקיאק), קפצנו לבקר את הטווסים שמתגוררים במקום. אפילו פגשנו טווסונת תינוקת מתוקה.

(הטווסונת הקטנה לא רצתה להצטלם, אז צילמתי את אבא שלה)

באבוקיאק קיים גם מתחם אירועים, שמתאים לאירועי משפחות, ימי הולדת ואפילו לאירועים עסקיים. האווירה הפסטורלית, הנוף והאפשרויות הרבות שמציע המקום הופכות אותו לבחירה מושלמת לכל אירוע. כמובן בתיאום מראש.

(חלק קטן ממתחם האירועים. מומלץ!)

אז מה חשוב לדעת?

אבוקיאק- שעות פתיחה:

  • ימים ראשון עד שישי:10:00- 15:00

כתובת בווייז:  אבוקיאק

טלפון ליצירת קשר: 046921078

אתר אינטרנט  www.abukayak.co.il

לסיכום:

אין ספק שאבוקיאק הוא אחד המקומות האהובים עלינו. כל ביקור שם הוא חוויה כיפית במיוחד. אני כבר מחכה לביקור הבא שלנו שם, וממליצה בחום להגיע וליהנות!

חשוב: האזור מוגדר בטוח מבחינה ביטחונית, כך שאפשר להגיע ללא חשש.

השאר תגובה