טויס אר אס חוגגת את צאת הסרט “ברבי”

צפיתן כבר בסרט “ברבי“? אתמול נערכה הקרנת הבכורה של הסרט המדובר, ובתי הקולנוע כבר מדווחים על טרפת. אנשים רבים צבאו על קופות הקולנוע במטרה להיות הראשונים שיצפו בהרפתקאות ברבי וקן בעולם האמיתי.

גם רשת חנויות הצעצועים טויס אר אס לא נשארה אדישה, ויצאה במבצע משתלם במיוחד: 20% הנחה על כל סוגי בובות הברבי, בתי הברבי, ארונות הבגדים לברבי, מארזי שיער ושלל האביזרים הנלווים!

(בובות ואביזרי ברבי ב20% הנחה. צילום: שירה מילר)

קפצתי אמש לסניף טויס אר אס בראשון לציון כדי לשמוע על השינויים שעברה הבובה המפורסמת ביותר בעולם ולהשתכנע פעם נוספת שלא הייתה כמו, לא תהיה כמו ואין כמו ברבי😊.

(טויס אר אס בראשון לציון)

הסניף כולו לבש חג, והתכבדנו בממתקים ורדרדים ופינוקים נוספים. לאחר מכן, סיפרה לנו שירלי יגרמן, מנכ”לית טויס אר אס, על השינוי המשמעותי שחל באידיאל היופי של בובות הברבי בשנים האחרונות. במקום בובות הברבי ששיחקנו בהן בילדות, שהציגו אידיאל יופי ורזון בלתי אפשרי, היום ניתן למצוא בובות ברבי, שכל אחת יכולה להזדהות איתן: ברבי בכסא גלגלים, ברבי עם לקות שמיעה, ברבי עם ויטיליגו, עם גשר בשיניים ועוד.

(מגוון בובות ברבי: ברבי בכסא גלגלים, ברבי במידות גוף רחבות יותר ועוד. צילום: שירה מילר)

בנוסף, ברבי היום היא אישה עובדת. ניתן למצוא בובות ברבי שעובדות במגוון מקצועות: מורה, מדענית, ארכיטקטית ועוד.

הרעיון הוא שהילדים יוכלו להיחשף למגוון דמויות, מקצועות וגווני עור. כך הילדים לומדים דרך משחק את חשיבות קבלת השונה (וגם, לא פחות חשוב, לקבל את עצמם כמו שהם).

(הצוות המנצח של טויס אר אס. שניה משמאל: המנכ”לית שירלי יגרמן. צילום: שירה מילר)

אז אם אתן מחפשות בובה שאפשר לשחק איתה וגם מביאה ערך מוסף- מומלץ לנצל את 20 אחוזי ההנחה שניתנים כעת על בובות הברבי ומוצרי הברבי בסניפי טויס אר אס.

לפרטים נוספים ומציאת הסניף הקרוב לביתכן:

https://toysrus.co.il/