שלושה מוצרים שיעניקו לחות אינטסיבית לעור שלך

כולם בסטרס. כבר מעל לחודשיים שכולם לחוצים, ולא נראה שזה יעבור בקרוב. המצב משפיע עלינו בריאותית ונפשית, ואצל רבים מאיתנו המתח שנאגר בגוף בא לידי ביטוי בעור שלנו, שמוציא החוצה את כל מה שאנחנו לא מעזים לומר בקול. אצל חלקנו זה בא לידי ביטוי בפצעונים, ואצל חלקנו זה בא לידי ביטוי בצורות נוספות, כמו למשל יובש קיצוני, קילופים וגרד בעור. נוסיף על זה את החורף שכבר פה, ובו תמיד העור נוטה להיות יבש וסדוק יותר, ומה קיבלנו? עור במצוקה, שזקוק לעזרה דחופה.

העזרה הזו מגיעה הפעם ממותג הדרמו- קוסמטיקה דוקטור עור, שמציג את סדרת Deep Hydratiom ללחות אינטנסיבית לעור יבש ויבש מאוד.

(סדרת Deep Hydration. צילום: אפרת אשל)

מוצרי הסדרה נותנים מענה ממוקד ואפקטיבי לעור יבש. הם מכילים רכיבים המזינים את העור בלחות אינטנסיבית, ומסייעים לחיזוק מחסום ההגנה העורי ולמראה עור חיוני ובריא.

אילו מוצרים כוללת סדרת Deep Hydration?

מסכת לחות ללילה

(מסכת לחות ללילה. צילום: אפרת אשל)

מסכת לחות והזנה לעור המיועדת לשימוש בלילה להזנת עור יבש ויבש מאוד. המסכה מיועדת לשימוש ללא שטיפה. פשוט מורחים והולכים לישון. בבוקר תקומו עם עור רווי בלחות. המסכה מכילה שמנים המעניקים לחות אינטנסיבית לעור, מסייעים בשיפור המרקם ומעודדים את הזוהר הטבעי שלו. בנוסף, היא מכילה תמצית אצה אדומה: רכיב פעיל שמקורו במעמקי האוקיינוס, היוצר שכבת הגנה דקה על העור, מסייע במניעת איבוד הלחות מהעור והעלאת רמת הלחות למגע עור גמיש ורך. רכיב נוסף הוא Natriance Self Hydrate: רכיב פטנט ממקור טבעי, שמופק ממיצוי אפונה ותורם להעלאת רמת הלחות בעור ולשימור המים בעור. המסכה משקמת את העור היבש, מחזקת את מחסום ההגנה העורי ומותירה את העור גמיש, רך, קורן, חיוני ובעל מראה אחיד.

מחיר מומלץ לצרכן: 150 שקלים ל50 מ”ל.

קרם גוף טיפולי

(קרם גוף טיפולי. צילום: אפרת אשל)

קרם גוף טיפולי לעור יבש, מגורה ואדמומי, בעל מרקם קרמי הנספג במהירות ללא תחושה דביקה ושמנונית. הקרם מעניק לחות אינטנסיבית ומתמשכת להרגעה מיידית של העור, הוא משקם ומגן על העור מפני איבוד לחות, מסייע למניעת גירויים ועקצוץ של העור. לאחר המריחה העור נותר רך, קטיפתי, גמיש ורענן. הקרם מכיל רכיבים המזינים ומרגיעים את העור, מחזקים את מחסום ההגנה העורי, מסייעים בהגנה מפני הרדיקלים החופשיים ומעניקים לעור מראה חיוני ובריא. שימוש יומיומי בקרם מסייע במניעת סדקים בעור הנובעים מיובש ותורם לשמירה על עור נעים ומטופח. ללא בישום וללא שמן מינרלי.

מחיר מומלץ לצרכן: 140 שקלים ל400 מ”ל.

חמאת גוף

(חמאת גוף. צילום: אפרת אשל)

חמאת גוף לעור יבש ויבש מאוד, בעלת מרקם עשיר, הנספג במהירות, ואינו מותיר תחושה דביקה ושמנונית. בעלת ניחוח עדין ונעים להרגעה מיידית של עור מגורה ויבש. הפורמולה מרגיעה ומזינה את העור, מעניקה לעור לחות אינטנסיבית ומותירה אותו רך, קטיפתי, נינוח ורענן. מועשרת בחומצה היאלורונית וחמאת שיאה ומכילה רכיבים המחזקים את שכבת ההגנה של העור ומעניקים לעור מראה חיוני ובריא. שימוש יומיומי בחמאת הגוף יסייע במניעת יובש ויתרום לשמירה על עור נעים ומטופח לאורך זמן. מתאים לשימוש גם באזור המחשוף והצוואר.

מחיר מומלץ לצרכן: 85 שקלים ל200 מ”ל.

מותג הדרמו-קוסמטיקה דוקטור עור פותח על ידי רופאי עור, מה שמאפשר פיתוח מוצרים הנותנים מענה מקיף ומדוייק לצרכים של סוגי עור שונים. המותג מציע מגוון מוצרים רחב וייחודי. כל המוצרים נבדקו לעור רגיש ומכילים רכיבים שיעילותם מוכחת.

להשיג ברשתות הפארם, בתי המרקחת הפרטיים ברחבי הארץ ובאתר דוקטור עור:

https://dr-or.co.il/