קבוצת חמדיה חושפת: הקולקציות החדשות לקיץ 2022 של דלתות חמדיה ורשפים

חודש יוני הגיע, החופש הגדול מתקרב, ובעולם העיצוב מתכוננים ל”עונת השיפוצים”. בין יוני לספטמבר משפחות רבות עוברות דירה, ואלה שנשארות בדירה הקיימת-במקרים רבים משפצות ומחדשות במקום לעבור.

אחת הדרכים לרענן את מראה הדירה היא החלפה של דלתות הפנים ושל דלת הכניסה. ברגע שמשקיעים בנראות הדלתות, כל הבית מקבל מראה חדש ורענן. בנוסף, ההשקעה בדלתות הפנים ודלת הכניסה יכולה להביא גם לעליית ערך הבית.

הוזמנתי אל סניף הקונספט של חמדיה גרופ, היצרנית והמשווקת של דלתות חמדיה ושל דלתות רשפים כדי לראות מה חדש בעולם דלתות הפנים ודלתות הכניסה.

(סניף הקונספט של חמדיה גרופ, המשלב את דלתות חמדיה ודלתות רשפים. צילום: יחצ חמדיה גרופ)

אז מה חדש?

הטרנדים והמגמות החדשות בתחום הדלתות לקיץ 2022 הן מעבר מדלתות לבנות לצבעוניות המתאימות לגווני העיצוב של הבית, דלתות בקו משקוף, דלתות מבודדות רעש ושילוב ויטרינות שקופות בדלת הכניסה.

בדלתות חמדיה ודלתות רשפים השיקו שלוש קולקציות חדשות, יפהפיות ומיוחדות:

קולקציית Highline:

(דגם Glam Cream מתוך קולקציית הייליין. צילום: יחצ חמדיה גרופ)

קולקציית דלתות פנים מעוצבת עם נוכחות ואמירה. הדלתות בסדרת הייליין מתאפיינות בנגיעה צבעונית ובשילוב גוונים אלגנטיים. הרעיון הוא לחבר בין הדלת לריהוט הביתי מבחינת הצבעים ולהוסיף ערך עיצובי לחדר. ידית הדלת מעוצבת גם היא, והופכת את המראה למושקע ומקורי. קולקציית הייליין מתכתבת עם המגמות האופנתיות ביותר בתחומי העיצוב בעולם, ויוצרת חיבור בין הקלאסי לעכשווי ובין המרקמים לגוונים האהובים ביותר. את סדרת הייליין ניתן להשיג בצבעים שחור, לבן, אפור בהיר, אפור כהה ושמנת. המסגרת, המשקוף והידית מגיעים בצבעים שחור, לבן, זהב, אפור, ורוד עתיק וירוק בקבוק.

מחיר לצרכן: החל מ2549 שקלים לדלת כולל מע”מ.

קולקציית Nok:

(דלת מקולקציית נוק. צילום: יחצ חמדיה גרופ)

קולקציית חריטות חדשה בדלתות פנים בצורת אלכסונים וקווים שבורים, המתחברים יחד ונותנים לדלת מראה עדכני ומינימליסטי. החריטה מתכתבת עם ידית הדלת, ומתייחסת אליה כפריט עיצובי משלים. ניתן להשיג בכל גוון ממניפת הצבעים של דלתות חמדיה ובגוון עץ טבעי של הדלת ללא צביעת החריטה.

מחיר לצרכן: החל מ-1862 שקלים לדלת כולל מע”מ.

קולקציית Moon:

(דלת מקולקציית מון. צילום: יחצ חמדיה גרופ)

קולקצייה חדשה של דלתות כניסה, שמתאפיינת בכך שצד פנים הדלת מותאם לעיצוב חלל הבית, וכך מתאפשרת שפה אחידה. דלת הכניסה Moon מהווה אלמנט דומיננטי. ההשראה לעיצוב הסדרה הגיעה מעולמות ההייטק, ויש בה קווים חדים ומינימליסטים, תנועתיות מאורגנת, אלגנטיות ודיוק. המראה המתקבל הוא חללי ועתידני. העיצוב הפנימי של דלת הכניסה משלב חריטה א-סימטרית, ויכול להשתלב עם עיצוב דלתות פנים הבית ליצירת מראה אחיד. מרקם הדלת מגורען, והדגמים בסדרה מגיעים בפלטת גוונים קרירה ועדכנית.

מחיר לצרכן: החל מ8775 שקלים לדלת כולל מע”מ.

ניתן להגיע, להתרשם ולרכוש את דלתות חמדיה ודלתות רשפים באולמות התצוגה של חמדיה גרופ ברחבי הארץ.

לפרטים נוספים הכנסו לאתר:

https://www.hamadia-doors.co.il/