שבעה מוצרים לעזרה ראשונה שחייבים להיות בכל בית

רק אצלי זה ככה?
כשהפכתי להיות אמא לראשונה לפני כמעט 12 שנה- אף אחד לא הכין אותי לזה שאמהות כוללת בתוכה כל כך הרבה דברים. כל אמא יודעת, שחייבים להיות לה בארסנל שלל מקצועות: מחנכת, מבשלת, מנקה, מתווכת (בריבים) וכמובן… אחות.
כמות הפציעות של הילדים שלי מטורפת. בכל פעם הם חוזרים מבית הספר עם פצע חדש, מכה, כאב או גרד. זו בדיוק הסיבה, ששמחתי מאוד לקבל מחברת נווה פארמה ערכת מוצרים לעזרה ראשונה לטיפול בילדים ובמבוגרים, שמכילה שלל מוצרים, שפשוט חייבים להיות בכל בית.

(ערכת מוצרי עזרה ראשונה נווה פארמה. צילום: שירה מילר)

אז מה את חייבת שיהיה לך?

פלאמאדרם- תרסיס עזרה ראשונה לטיפול בכוויות קל ונוח לשימוש. התרסיס בא בצורת הידרוג’ל, השומר על הלחות של האזור הפגוע, ומקרר את הכוויה. הקירור מרגיע את העור, מפחית את תחושת הכאב, מונע התפתחות שלפוחיות ובצקת ומפחית את חומרת הכווייה. מתאים לשימוש בכוויות מדרגה א’-ב’ ולצריבת מדוזות.

(פלאמאדרם. צילום: שירה מילר)

מגנוקר- קומפרס מגנזיום להורדת נפיחות, בצקות במקרים של מכות, נפילות, טחורים, תפרים לאחר לידה ועוד. פשוט שולפים את המגבון מהשקית, ומניחים על האזור הבעייתי למשך20-30 דקות.

(מגנוקר. צילום: שירה מילר)

אלקטרו-רייס- תערובת אלקטרוליטים על בסיס אורז לטיפול ומניעת התייבשות בעת שלשולים במבוגרים, ילדים ותינוקות. ארוז באריזה קלה ונוחה, שאפשר לקחת לטיולים. מגיע בטעם תות שילדים אוהבים.

(אלקטרו-רייס. צילום: שירה מילר)

מרמייד- תרסיס מי ים, טבעי ללא חומר משמר לשמירה על היגיינת האף ולהקלה על גודש באף. לתינוקות יש את “בייבי מרמייד”, שמתאים מגיל 0, ומגיע בהתאמה מושלמת לרקמות העדינות של התינוק.

(בייבי מרמייד. צילום: שירה מילר)

אוטיקגארד בייבי- תרסיס להקלה בדלקת, כאבים, גירוי או גרד באוזניים. מתאים לתינוקות מגיל 6 חודשים. התרסיס משלב תערובות שמנים ותמציות צמחים טבעיים.

(אוטיקגארד בייבי. צילום: שירה מילר)

נווה ויז’ן Irritated Eye –טיפות עיניים ללא חומר משמר להקלה מהירה במצבי אלרגיה, גרד ואי נוחות בעין, הנגרמת מחשיפה לאלרגנים. הטיפות מכילות תמצית הממליס טבעית וקלנדולה.

(טיפות עיניים. צילום: שירה מילר)

אטמי אוזניים- אטמים מיוחדים לטיסה, המונעים לחץ וכאב באוזניים. האטמים עשויים מסיליקון גמיש, ומכילים ווסת לחץ, שמונע כניסת אוויר בלחץ אל תעלת האוזן. האטמים מגיעים באריזה נוחה, שנצמדת למחזיק מפתחות.

(אטמי אוזניים. צילום:שירה מילר)

חברת נווה פארמה מייצרת מוצרים, שנועדו לפתור בעיות נפוצות ולשפר את איכות החיים והשמירה על הבריאות. את כל המוצרים ניתן להשיג בבתי המרקחת ורשתות הפארם ללא מרשם רופא.

לפרטים נוספים:

http://www.navehpharma.co.il/