אפשרויות נפתחות- ערכת קלפים לחיבור ובהירות

אני זוכרת את הפעם הראשונה, שבה קראו לי בקלפים. זה היה לפני 18 שנה בערך, כשגרתי בתל אביב וחיפשתי את עצמי. הלכתי יום אחד לטייל, והגעתי לחוף הים. שם ישב איש אחד, קצת מוזר למראה, שהציע קריאה בקלפים ב-50 שקלים (יכול להיות שזה היה פחות, אבל אני לא באמת זוכרת את הסכום המדוייק, אז 50 נשמע לי הגיוני😊). בהחלטה רגעית החלטתי לגשת אליו. לא באמת האמנתי שייצא מזה משהו, אבל כשהוא התחיל לפרוס את הקלפים, ולפענח את הקלפים שבחרתי- נדהמתי. הדברים שהוא אמר היו מדוייקים להפליא. יצאתי משם המומה, והמילים שלו הדהדו בי עוד זמן רב.

האירוע השפיע עלי עד כדי כך, שכעבור כמה ימים הלכתי לאחת מחנויות המיסטיקה שבעיר, ורכשתי ערכת קלפי טארוט מתוך רצון לקרוא לעצמי ואולי לקבל כמה תשובות לשאלות שהעסיקו אותי.

מאז מים רבים עברו בנמל תל אביב, ואני עברתי לא מעט שינויים בחיי, אבל האהבה לקלפים נשארה, ובכל פעם שאני שומעת על ערכות קלפים חדשות אני מתלהבת😊.

הפעם הגיעה אלי ערכת קלפים מיוחדת במינה, שיצרה היזמית טלי ויטנברג. ערכת הקלפים “אפשרויות נפתחות” נוצרה עבור מי שחיי העולם הפנימי מעסיקים אותה, והיא מחפשת איך להתחבר לעצמה וליקום.

ערכת הקלפים כוללת 48 קלפים מאוירים (איורים יפהפיים של אמבלה אסתר גרנקוויסט) בליווי חוברת עם הסברים לפריסות ועם טקסט שנכתב עבור כל קלף, ובאמצעותו אפשר לפענח את מה שהקלף מסמן לנו, ולהבין איך אפשר לעבוד איתו.

(צילום: שירה מילר)

בסוף החוברת יש כמה עמודים ריקים עם שורות כדי לכתוב רשומות ותובנות אישיות מהתהליך.

מכיוון שאפשרויות הפריסה רבות ומגוונות, החלטתי לפרוס לעצמי בכל יום סוג אחר של פריסת קלפים, ובכל פעם להתמקד בהיבט אחר של חיי תוך כדי שאילת שאלות עצמיות רלוונטיות. בכל פעם שאני ניגשת אל הקלפים, משהו בי נרגע, ואני מרגישה שיש לי רגע קטן ביום שבו אני עושה משהו בשביל עצמי.

ערכת הקלפים מתאימה לכל מי שרוצה להתחבר לעצמי הגבוה שלה, להעמיק את התקשורת עם עצמה ולהתפתח אישית ורוחנית.

הערכה יכולה להתאים מאוד בתור מתנה לעצמך, לחברה או למשפחה.

לפרטים נוספים הכנסו לאתר:

https://www.taliwittenberg.com/