המוצר הישראלי החדש שמתריע מפני זיהום אוויר בבית

4 עובדות שלא בטוח שידעת על זיהום אוויר:

  1. חללים פנימיים עלולים להיות מזוהמים עד פי 5 מהאוויר בחוץ.
  2. אדם מערבי ממוצע מבלה מעל 90% מחייו בתוך חללים סגורים.
  3. המזהמים הנפוצים ביותר בחללים סגורים הם חומרי ניקוי ביתיים, חומרי בניין, אבק, אבקנים ואפילו הפחמן הדו חמצני שאנו נושפים.
  4. שאיפת מזהמים בתוך חלל סגור עלולה לגרום לבעיות בריאותיות שונות. ביניהן: אובדן מיקוד, עייפות, כאבי ראש, גירויים בדרכי הנשימה ובעור, אלרגיות, שיעול, התעטשות, בחילות, קוצר נשימה ועוד.

מה הפתרון?

חברת הסארט-אפ הישראלית סנסיבו עוסקת מאז הקמתה (בשנת 2013) בפיתוח פתרונות טכנולוגיים לניהול חכם, ניטור וטיהור האקלים במרחבים סגורים.

לאחרונה השיקה החברה מוצר חדש: סנסיבו אלמנטס (Sensibo Elements).

(סנסיבו אלמנטס. צילום: סנסיבו)

מה הופך את סנסיבו אלמנטס למוצר חובה בכל בית ומשרד?

סנסיבו אלמנטס הוא מוניטור חכם, המאפשר ניטור אוויר בחללים סגורים כגון בתים, משרדים ומוסדות ציבוריים, וכולל חיישנים ברמת דיוק גבוהה.

סנסיבו אלמנטס מזהה רמות מסוכנות של מזהמים בתוך הבית, כגון ריכוזים גבוהים של אתנול, Co2 ועוד, כך ניתן לעקוב ולהזהיר מפני זיהום אוויר בחלל בו הוא מוצב. האלגוריתם החכם של סנסיבו מפעיל את המזגנים ואת מוצרי הטיהור בבית שנמתכים על ידיו, וכך גוברת זרימת האוויר ואיכות האוויר משתפרת.

את כל התהליך ניתן לראות באפליקציית המובייל של סנסיבו. ברגע שרמת זיהום האוויר בחדר עולה- המוצר משנה את התאורה שעליו ומקבלים התראה באפליקציה. המערכת גם נותנת הנחיות כיצד לפעול כדי להסיר את מקור הזיהום. באפליקציה יש גם מעקב אחרי הטמפרטורה שבחדר, וכך אפשר לעקוב אחרי הזיהום (אם יש) והטמפרטורה בקלות.

סנסיבו אלמנטס ניתן להרכבה על קיר, עם מעמד או על שולחן העבודה. הוא מתחבר לכל שקע בקיר ומתחבר בקלות לרשת הווי-פיי הביתית.

מה היתרונות המיידיים של סנסיבו אלמנטס?

מכיוון שבאמצעות סנסיבו אלמנטס, ניתן לנטר ולדעת באופן מיידי מה רמת זיהום האוויר- אפשר לטפל בזריזות בגורם הזיהום, וכך להפחית את תופעות הלוואי שנגרמות כתוצאה ממנו (עייפות, בעיות שינה, גירויים בעור, גירויים בגרון ועוד)

טוב, השתכנעתי. איפה רוכשים?

סנסיבו אלמנטס זמין לרכישה באתר החברה:

https://il.sensibo.com/

.