בלי חרטות! או שאולי בעצם עם?

קרה לכן פעם שהתייסרתן מרוב חרטה על משהו שעשיתן? שההרגשה שיכולתן לעשות את זה אחרת אכלה אתכן מבפנים? לי זה קרה, ולא פעם. אבל מה אם נלמד מתוך החרטה, ובזכותה נוכל לשפר את חיינו?

בספרו החדש “כוחה של חרטה“, מציע דניאל ה’ פינק דרך חדשה להביט על רגש החרטה. בחרטה, לפי פינק, יש צדדים חיוביים רבים: היא הופכת אותנו לאנושיים, היא חלק ממסע החיים שלנו והכי חשוב- אם אנחנו משכילים ללמוד ממנה, נוכל לחיות חיים עשירים ומעניינים יותר.

הספר מלמד אותנו איך לפתח את היכולת שלנו לבצע תיאום בין הבנת הציפיות שלנו לבין ההתנהגות שלנו כשאנו מתמודדים עם החרטה. לדברי פינק, אנחנו לא יכולים להעלים לגמרי את החרטות, אבל אפשר ללמוד לקבל אותן כחלק מהחיים, בנוסף, אם נצליח לחקור את ההחלטות שלנו, אלה שעליהן התחרטנו, נוכל לקבל החלטות באופן יותר שקול ומאוזן ולנטרל חרטות עתידיות.

דניאל ה’ פינק הוא סופר ועיתונאי. הוא כותב, בין השאר, ב”ניו יורק טיימס”, “הרווארד ביזנס רוויו” ועוד. בנוסף, הוא מרצה על עולם העבודה ועל שינויים כלכליים באיגודים, חברות ואוניברסיטאות. ספריו היו לרבי מכר ותורגמו ל-20 שפות. “כוחה של חרטה” הגיע לרשימת רבי המכר של ה”ניו יורק טיימס” ונבחר כספר השנה 2022 על ידי רשת הרדיו הציבורית של ארצות הברית ו-Financial Times.

כוחה של חרטה

מאת דניאל ה’ פינק

הוצאת מטר

מחיר: 108 שקלים