חטיפים חדשים וטעימיםםםםםםםם…..

בזמן שאנחנו היינו עם הילדים בבית בזמן הקורונה, וניסינו לנחש מתי נוכל לחזור לעבודה, באסם המשיכו העסקים כרגיל. עובדי אסם לא התעצלו, וחשבו על רעיונות לחטיפים חדשים שיעשו לנו שמח בלב ובפה. אילו חטיפים חדשים יצאו? האם הם טעימים?  במיוחד עבורכן- החבאתי את החטיפים מהילדים, זללתי ואני כאן כדי לספר:

פופקו מלח ים:

(פופקו מלח ים)

מכירות את חטיף הפופקו המתוק של אסם? לחטיף הוותיק הצטרף ממש עכשיו חבר חדש: פופקו מלח ים, שמזכיר את הפופקורן ה”רגיל”, רק בלי הטרחה של להכניס למיקרו ולחכות שיתפצפץ או, להבדיל, לרכוש במחיר מופקע בבית הקולנוע (זוכרות שפעם היינו הולכות לבית קולנוע?). פופקו מלח ים מגיע באריזה בודדת במשקל 60 גרם או במארז של 8 שקיות אישיות, המכילות 20 גרם כל אחת- 95 קלוריות בלבד לשקית, מה שאומר שזו ארוחת ביניים מושלמת!

הפופקו החדש מכיל 3 רכיבים בלבד: גרעיני תירס, שמן ומלח ים. ובתור אחת שזכתה לבלות די הרבה זמן אצל דיאטניות, הן תמיד ממליצות על פופקורן בתור חטיף שסותם את התאבון. אז לעצלניות כמוני, שאין להן כח כל פעם להכין פופקורן במיקרוגל או, חלילה, בסיר, זה פתרון מושלם.

לסיכום: אחלה!

כשרות: בד”צ העדה החרדית, רבנות מקומית קרית גת.

במבה במילוי קרם עוגיות:

(במבה במילוי קרם עוגיות)

וואו! וואו! איזה כיף! נכון אסם כל פעם מוציאים טעמים חדשים במהדורה מוגבלת לבמבה? אז הפעם אני ממש מקווה שהטעם הזה יישאר, כי זה כל כך טעים! פשוט דמיינו במבה, דמיינו קרם עוגיות, דמיינו את השילוב…. ולכו לקנות!

לסיכום: טעים!

כשרות: בד”צ העדה החרדית, הרבנות שדרות.

בייגלה כפיות בסגנון ים תיכוני עם זעתר:

(בייגלה כפיות בסגנון ים תיכוני)

בייגלה כפיות הושק לראשונה לפני שנה, וזכה להצלחה רבה אצלנו בבית. למי שלא מכירה: מדובר בבייגלה שטוח בצורת כפית קטנה, שכיף לטבול בגבינה/חומוס/כל ממרח שמתחשק. עד היום היו בסדרה שני טעמים:  כפרי- עם שומשום, קצח ומלח ים ואיטלקי- עם שומשום, פרג, שום ומלח ים. עכשיו הצטרף אליהם חבר חדש: בייגלה כפיות בסגנון ים תיכוני עם זעתר, וגם הוא כמו חבריו טעים וממכר! אזהרה: אם תתחילו, לא בטוח שתוכלו להפסיק…

לסיכום: מוצלח!

כשרות: בד”צ העדה החרדית ירושלים, רבנות מקומית יקנעם.