חדש על מדף הספרים: שלושה ספרים חדשים ומומלצים!

שלושה ספרים חדשים ומעולים משלושה סגנונות שונים נחתו לאחרונה על המדף שלי. אז הנה הם לפניכן. קריאה נעימה!

זה בשבילכם, ארגז כלים יצירתי לטיפול עצמי/ אלן בארד

הפסיכולוגית אלן בארד כתבה ספר עזר אינטראקטיבי וידידותי עם דרכים פרקטיות ליצור יותר שליטה בחיים ולהשיג יותר זמן פנוי. אני, באופן אישי, מרגישה לאחרונה מוצפת ומותשת מעבודה רבה מדי וג’אגלינג בין כל התחומים בחיי. בספר יש 101 תרגילים, שמטרתם לעזור לדרג מחדש את סדרי העדיפויות ולמצוא יותר זמן פנוי. הספר בוחן את כל התחומים: גוף, נפש, רגשות, מערכות יחסים, זמן, עבודה, סביבה, יצירתיות ושינוי. אז אם אתן רוצות להעריך מחדש את חייכן וללמוד לנקוט צעדים לטיפול עצמי שיביאו לתוצאות מתמשכות- זה הספר בשבילכן.

הוצאת אור-עם

98 שקלים

להשיג בחנויות הספרים הנבחרות ובאתר האינטרנט:

https://www.bookme.co.il/

פרדוקס הצמחים- הסכנות החבויות במזונות ה”בריאים” שגורמות למחלות ולהשמנה/ ד”ר סטיבן ר.גאנדרי ואוליביה בל ביוהל

“רובנו שמענו כבר על חלבון המצוי בחיטה שעלול לגרום לדלקות שונות בגוף. כתוצאה מכך, אנו מבזבזים מיליארדי דולרים על דיאטות נטולות גלוטן במאמץ לשמור על בריאותנו. האם ייתכן שאנחנו מתעלמים משורש הבעיה?”

הקרדיולוג ומנתח הלב המפורסם ד”ר סטיבן גאנדרי מערער בספרו החדש את כל מה שידענו על גלוטן. מסתבר שגלוטן הוא רק סוג אחד של חלבון רעיל בשם לקטין, שמקורו בצמחים. יחד עם אוליביה בל ביוהל, חושף ד”ר גאנדרי את הסכנות החבויות במזונות הבריאים. לדבריו, החלבון הרעיל לקטין מצוי בדגנים, אך גם במזונות נטולי גלוטן, שכולנו מתייחסים אליהם כאל בריאים. הסיבה שמזונות רבים, ובכללם צמחים, מכילים את החלבון הזה היא כדי להגן עליהם מהטורפים. בספר החדש משתף ד”ר גאנדרי את הקוראים בתוכנית תזונה מצליחה ומוכחת, שתשבור לכן כמה מיתוסים.

הוצאת אור-עם

98 שקלים

להשיג בחנויות הספרים הנבחרות ובאתר האינטרנט:

https://www.bookme.co.il/

ואז הגעת/קלייר קונטרראס

“אהבה ועיתוי מושלם הם שני דברים שלא האמנתי בהם. אהבה היא כמו ללכת לקצהו של צוק ולקפוץ משם יחד, אך העיתוי מעולם לא היה לטובתנו. הטעות הראשונה שלי הייתה לשכב עם החברה הכי טובה שלי. הטעות השניה הגיעה כמה שנים אחר כך, כשנפגשנו שוב והתאהבתי בה. הטעות השלישית הייתה כשנתתי לה ללכת. הייתי חייב. כי אהבה כזאת לא נועדה לעמוד בפני הסערות שהגיעו.”

הספר “ואז הגעת” הוא החלק הראשון בדואט הספרים האירוטיים “הזדמנות שנייה”. רואן, גיבור הספר, לא מאמין באהבה, עד שהוא מתאהב בחברה הכי טובה שלו. אבל העיתוי לא לטובתם. רומן כיפי, שעושה חשק לקרוא את החלק השני.

הוצאת ש.זימזון

98 שקלים

להשיג בחנויות הספרים הנבחרות ובאתר האינטרנט:

https://www.bookme.co.il/