הסדרה החדשה של דוקטור עור לטיפול בעור שמן הנוטה לפצעונים- Oily Or Forte

את מוצרי דוקטור עור אפשר להגדיר כ”אהבה ממבט ראשון”. ברגע שהכרתי את המוצרים שלהם, התאהבתי. בשנה האחרונה המוצרים שלהם הפכו להיות בני בית אצלי, ובכל פעם שהם יוצאים עם סדרה חדשה- אני מיד רצה לנסות.

המותג “דוקטור עור” שייך לחברת “ניאופרם מוצרי צריכה“, ומציע מגוון מוצרי טיפוח וטיפול לפנים ולגוף, פרי פיתוחם של רופאי עור. לאחרונה יצאה סדרה חדשה, המיועדת לטיפול בעור שמן הנוטה לפצעונים: Oily Or Forte.

מה מיוחד בסדרה Oily Or Forte?

מוצרי הסדרה מכילים רכיב פטנט בשם Acnacidol BG, אשר מכיל חומצה המופקת ממזון מלכות. בזכות הרכיב הייחודי, העור נראה חלק יותר מפצעונים כבר מהשימוש הראשון! הAcnacidol BG אפקטיבי במיוחד. הוא מפחית מראה שמנוני, מכווץ את הנקבוביות, מסייע במניעת “ראשים שחורים” ושומר על היגיינת העור.

בנוסף, כל מוצרי הסדרה מכילים גם חומצה סליצילית, המסייעת בפתיחת הנקבוביות, ניאצינאמיד, המסייע לטיהור והרגעת העור ושילוב של תמציות צמחים, אשר מגינות על העור ומזינות אותו.

למי מתאימה הסדרה?

למתבגרים, אשר סובלים מפצעונים. אבל לא רק. גם אנשים בוגרים יותר סובלים לאחרונה מפצעונים בגלל עטיית מסכה במשך שעות רבות. סדרת המוצרים החדשה פותחה בשיתוף רופאי עור, ולכן היא מומלצת במיוחד.

אילו מוצרים יש בסדרה?

ג’ל ניקוי טיפולי לעור שמן הנוטה לפצעונים– תרחיץ פנים טיפולי במרקם ג’ל לניקוי עמוק של עור הפנים. מסיר עודפי שומן ומטהר את הנקבוביות. מחיר מומלץ לצרכן: 83.90 ₪.

קרם לחות טיפולי לעור שמן הנוטה לפצעונים- קרם לחות טיפולי, שמסייע למראה עור בריא וחלק יותר מפצעונים. בעל מקדם הגנה spf30. נטול שומן, במרקם קליל, מזין את העור בלחות ומעניק לו מראה מאט. מחיר מומלץ לצרכן: 99.90 ₪.

תחליב גרגרים עדין לעור שמן הנוטה לפצעונים- תחליב גרגרים טיפולי במרקם קרמי עדין לניקוי עמוק של עור הפנים, להסרת עודפי שומנים וטיהור הנקבוביות. הגרגרים מייצרים פילינג עדין לעור להסרת תאים מתים וחידוש התאים. גרגרי הפילינג משאירים על העור שכבת חוחובה, שתורמת להרגעה וריכוך. מחיר מומלץ לצרכן: 79.90 ₪.

את מוצרי דוקטור עור ניתן להשיג ברשתות הפארם, בתי המרקחת הפרטיים ברחבי הארץ ובאתר דוקטור עור:

https://www.dr-or.co.il/