תני בוסט לעור שלך

מכירה את זה שאת משקיעה בעור, מתמרחת בקרמים ובסרומים, אבל עדיין מרגישה שמשהו חסר? לפעמים אנחנו נתקלות בבעיה ספציפית בעור, שאנחנו רוצות לתת לה טיפול נקודתי, אבל לא תמיד אנחנו יודעות מה לעשות ואיך לטפל.

הרצון לתת מענה מדוייק וייעודי לצרכים של סוגי עור הפנים השונים הוא מה שהוביל את מותג הדרמו-קוסמטיקה “דוקטור עור” לפתח את סדרת Booster Or, אשר כוללת חמישה בוסטרים שונים, שכל אחד מהם נותן מענה אפקטיבי וממוקד לסוגי ומצבי עור שונים.

(סדרת הבוסטרים Booster Or)

לרגל השקת Booster Or , התכנסנו במלון נורמן בתל אביב לשמוע על הסדרה החדשה ועל הבשורה שהיא מביאה לתחום הדרמו-קוסמטיקה.

(חלק מהפינוקים שחיכו לנו במלון נורמן)

יעל בן צבי, סמנכ”לית השיווק של ניאופרם מוצרי צריכה, סיפרה לנו על צוות הפיתוח של דוקטור עור, ששוקד כל הזמן על פיתוח מוצרים חדשים בהתאמה לצרכי הצרכנים, ועם דגש על רכיבים פעילים מוכחים מחקרית ופטנטים רשומים. המוצרים מפותחים בשיתוף עם רופאי עור, נבדקים לעור רגיש, וניתן להתאים אותם לכל גיל ולכל צורך.

(יעל בן צבי, סמנכ”לית השיווק של ניאופרם מוצרי צריכה)

אלית קלדרון, מנהלת השיווק של דוקטור עור, נתנה לנו סקירה קצרה על המותג, שהוקם כבר בשנת 1994, ועל המוצרים השונים שפותחו עד היום.

(אלית קלדרון, מנהלת השיווק של דוקטור עור)

לאחר מכן, הוצגה בפנינו (על ידי רונית מור, מנהלת המותג) הסדרה החדשה, שכוללת חמישה בוסטרים שונים עם רכיבי פטנט ממקור טבעי בעלי יעילות מוכחת ואפקטיביות מהבוסט הראשון.

(רונית מור, מנהלת המותג)

אבל לפני הכל- מה ההבדל בין בוסטר לסרום ולמה את צריכה את זה?

סרום הוא מוצר המכיל תמציות צמחים, ויטמינים ומינרלים שונים, שתפקידם להזין את העור, למצק אותו, להגמיש ועוד.

לעומתו, הבוסטר מכיל תמצית מרוכזת של רכיבים פעילים, הממוקדים לתת מענה עבור תועלת ספציפית.

בסדרה החדשה חמישה בוסטרים שונים:

(Booster Or)

Lift and Firm- בוסטר למיצוק העור וצמצום קמטים. מתאים לעור בוגר ויבש. הבוסטר מכיל Backuchiol (אנטי אוקסידנט בעל פעילות עוצמתית) ו-Lift Oleocatif (רכיב פטנט עוצמתי, המסייע להפחתת עומק מראה הקמטים הנראים לעין). לאחר 5 דקות של שימוש בבוסטר כבר ניתן לראות שינוי בקמטוטים.

Glow- בוסטר לחידוש העור ומראה זוהר וקורן. הבוסטר מכיל ACB Fruit Mix  (תערובת של 5 תמציות מהן הטבע), חומצה גליקולית (מחדשת את העור, משפרת את מראה הקמטים, מסייעת בשיפור האלסטיות של העור ותורמת למראה פנים מוצק יותר) וחומצה ציטרית (מחדשת את העור וממריצה את הסרת התאים המתים בשכבות העור העליונות). הבוסטר הוכח מחקרית כתורם לחידוש תאי העור.

Bright- בוסטר להפחתת כתמי פיגמנטציה. הבוסטר מכיל ויטמין c (מסייע להפחתה בהופעת כתמי פיגמנטציה) ו-Bright Oleocatif (רכיב פטנט המופק בטכנולוגיה ייחודית משורש מרשמלו, סובין אורז ושורש ליקריץ). הבוסטר מסייע להפחתה נראית לעין של הכתמים הכהים.

Balancing- בוסטר להפחתת פגמי עור (פצעונים). מכיל Oilesscity (רכיב פטנט המיועד במיוחד לאיזון עור שומני), Clear Oleocatif (קומפלקס המכיל אנטי אוקסידנטים, המסייעים להגנה על העור מפני רדיקלים חופשיים, מפחית אדמומיות וסימני פגמי עור), חומצה גליקולית (מסייעת בהסרת תאי עור מתים וחידוש תאי העור, משפרת את מראה העור, מסייעת בכיווץ נקבוביות ומניעת סתימתן ולמראה עןר חלק יותר) ותמצית עץ הערבה (מסייעת להפחתת סימני הזדקנות העור הנראים לעין). לאחר 28 ימים של שימוש בבוסטר יש ירידה בכמות ה”ראשים השחורים” ובעוצמת אדמומיות העור.

Enrich– בוסטר ללחות אינטנסיבית. מכיל Vegetal Ceramides BGS (סרמידים מבוססי אורז, המסייעים במניעת איבוד מים משכבות העור העליונות) ותמצית אצה אדומה (רכיב פעיל, היוצר שכבה דקה שמגינה על העור, מונעת איבוד לחות ומסייעת להעלאת רמת הלחות ולמגע עור גמיש ורך). כבר לאחר 30 דקות מהשימוש הראשון בבוסטר ישנה עלייה ברמת הלחות בעור.

אופן השימוש בבוסטרים:

הבוסטר מתאים לשימוש יומיומי ביום ובלילה על פנים נקיות לפני השימוש בקרם לחות. אפשר לטפטף מספר טיפות על כף היד ולמרוח ישירות או לערבב 2-3 טיפות עם קרם הלחות ולמרוח על עור הפנים עד לספיגה.

את סדרת הבוסטרים Booster Or של דוקטור עור ניתן להשיג ברשתות הפארם, בבתי המרקחת הפרטיים ברחבי הארץ ובאתר דוקטור עור:

https://www.dr-or.co.il/

מחיר מומלץ לצרכן: 229.90 שקלים בלבד. לרגל ההשקה הבוסטר נמכר ב169.90 שקלים בלבד! אז כדאי למהר ולרכוש😊.