שובי דובי דובי

הקטנה שלי אמנם כבר בת 8 וחצי, אבל גם בגילה המופלג היא אוהבת מאוד לשחק עם בובות. ואני לא מתכוונת לבובות בסגנון ברבי או משהו כזה. מבחינתה, כמה שיותר גדול ופרוותי- יותר טוב.

היא אפילו הצליחה להדביק באהבה הזו לבובות את כל החברות שלה, ורק בשבוע שעבר נערכה אצלנו בבית מסיבת יום הולדת לניקו הדינוזאור הכחול של החברה הטובה (ואל תשאלו אותי למה זה היה אצלי בבית ולא בבית של אותה חברה. אה, אולי כי כשאמא שלה אומרת להפסיק לבלגן את הבית- מקשיבים לה🤦‍♀️).

מסיבת יום ההולדת הייתה מושקעת ביותר, וכללה כמויות לא הגיוניות של חטיפים, בלונים, החבילה עוברת ועוד משחקים. והכל בשביל מסיבה לבובה, כן?

בכל אופן, הסיבה שאני מספרת לכן את כל זה, היא כדי להסביר למה ברגע ששמעתי על דובידו הבנתי שזו המתנה האידיאלית עבור הבת שלי.

מה זה דובידו?

דובידו (או “דובידו פקטורי”) הוא מפעל ליצירת בובות בהתאמה אישית, שמגיעות עד לפתח הבית שלכן.

לבובות, מעבר לזה שהן חמודות להפליא, יש ערך מוסף וקטע מדליק ביותר: ניתן להוסיף לכל בובה הקלטה בקולכן עם שיר/ ברכה וכל דבר שרק תרצו!

למי זה יכול להתאים? לכולם! בני זוג, חבר שנוסע לתקופה, בני משפחה, מתנה מקורית לחג ולכל אירוע.

לרגע השתעשעתי במחשבה להזמין בובה כזו למתבגר שלי, ולהקליט את הצעקה הקבועה שלי בכל בוקר: “קום כבר! אתה מאחר לבית ספר!”, אבל אז נזכרתי שזו אמורה להיות מתנה שכיף לקבל, והחלטתי שהבת חובבת הבובות תקבל דובי (או יותר נכון דובה) , שתאמר לה (בקול שלי): “אביגיל, אני אוהבת אותך.”

תהליך ההזמנה וההקלטה פשוט ונגיש ביותר. גם האנשים הטכנופוביים ביותר יצליחו בלי בעיה.

תכננתי לקחת את דובונת (זה השם שזכתה לו הבובה), לשים לאביגיל על המיטה ולצפות בתגובה שלה. אך כמובן שתכנונים לחוד ושליחים לחוד😊

מי שפתחה את הדלת לשליח הייתה אביגיל, שישר התנפלה על הקופסא (יש לציין שגם האריזה, כמו הבובה, חמודה להפליא), וכשחזרתי הביתה מצאתי אותה מחבקת את דובונת, שומעת שוב ושוב את ההקלטה, ומכריזה שזו הבובה האהובה עליה ביותר בעולם!

(אביגיל ודובונת)

מפה לשם, ביום שלישי ב16:00 כולם מוזמנים לחגוג יום הולדת לדובונת. יהיו חטיפים, עוגה והחבילה עוברת😅.

לפרטים נוספים והזמנת בובות בהתאמה אישית הכנסו לאתר של דובידו פקטורי:

https://dubido.co.il

השאר תגובה