סדנאות הציור שיעזרו לך להוציא תחת ידייך יצירה מושלמת

לפני כשבוע וחצי, ביום שישי בבוקר, אספתי את חברתי אורית, ונסענו יחד לסדנת ציור בסטודיו של עדנה זמיר בצפון תל אביב.

הסדנא שהגענו אליה נקראת “סדנת חברות טובות”. הגענו אליה ללא שום ניסיון בציור (מלבד הציורים שציירתי בגן😊).

עדנה קיבלה אותנו בחיוך גדול בסטודיו המקסים שלה, וכיבדה אותנו בקפה, פירות, עוגיות ושוקולדים כדי שנוכל להתחיל את היום בשמחה ובמתיקות.

לפני שהתחלנו לצייר היא סיפרה לנו קצת על עצמה ועל איך היא הגיעה לציור. שמענו על טכניקות שונות, וחשבנו על רעיון לגבי מה נרצה לצייר. לאחר מכן כל אחת מאיתנו קיבלה קנבס גדול, ובמשך שלוש שעות, בעזרת הליווי הצמוד של עדנה, ציירנו את הציור שלנו.

(תחילת העבודה)

מכיוון שכל אחת מאיתנו הלכה על סגנון שונה לגמרי, השתמשנו גם בטכניקות אחרות. בציור שלי החלטתי לצייר חוף ים בשקיעה, ועליו שלושה ילדים רצים. הרעיון הזה הגיע מתמונה שצילם בעלי לפני כמה חודשים של ילדינו רצים על החוף.

כעבור שלוש שעות נדהמנו מהתוצאה. הציורים שלנו יצאו יפים ומקצועיים לגמרי.

(אורית ואני עם הציורים. צילום: עדנה זמיר)

כמה מילים על עדנה זמיר:

(עדנה זמיר. צילום: אנסטסיה פרילוצקי)

עדנה זמיר נולדה למשפחת ציירים בטבריה. בילדותה, היא למדה בחוג ציור בקיבוץ רמת רחל,  ומאוחר יותר, כשהבינה שחיידק הציור כאן כדי להשאר, הלכה ללמוד בבית הספר לאומנות על שם קלישר. כיום, עדנה היא ציירת, מנחת סדנאות ציור ובעלת סטודיו לציור בצפון תל אביב שבו מתקיימות במהלך השבוע סדנאות, חוגים, תערוכות ומכירת ציורים.

 אילו סדנאות מתקיימות בסטודיו של עדנה זמיר?

סדנא זוגית– סדנא בת 3 שעות, שבה לומדים טכניקות שונות, נהנים מהחוויה ויוצאים עם ציור ברמת גימור גבוהה. מתאים ליום נישואין, יום הולדת, זמן איכות זוגי ועוד.

סדנא אישית– סדנא אישית, שבה מציירים ציור לבית לפי השראה. אין צורך בניסיון קודם.

סדנא משפחתית– חוויית גיבוש משפחתית, שבה כל המשפחה מציירת יחד, ויוצאת עם ציור מוגמר, שאותו ניתן לתלות בבית. זמן איכות משפחתי מושלם.

סדנת הורה וילד– סדנא, שבה כל אחד מקבל קנבס אישי והנחיה צמודה עד ליצירת ציור מוכן לתליה. יכול להתאים גם לסבתא/סבא ונכדים.

סדנת חברות טובות– סדנא כיפית ומגבשת, שבה כל אחת מקבלת קנבס והנחיה לציור. מתאים לחברות טובות שרוצות להעביר בוקר כיפי יחד (או ערב😊)

סדנת צוות- סדנת ציור, המתאימה לגיבוש צוות, עד 8 אנשים. בסיום יוצאים עם ציור שאותו ציירו כולם יחד.

בכל הסדנאות אין צורך בניסיון קודם על מנת להשתתף. עדנה מספקת את כל הציוד הנדרש, וכל משתתף מקבל הנחיה האישית לאורך הסדנה. בסוף הסדנה מקבלים גם ציור ברמת גימור גבוהה וגם סרטון, שמתעד את התהליך.

לפרטים נוספים והזמנת סדנאות  ו/או ציורים מקוריים לבית ולמשרד:

עדנה זמיר- 0545990740

https://www.ednazamir.com/