התחלה זוהרת עם ניוטרוג’ינה

לפני כמעט עשור, כשחגגתי 30, הקוסמטיקאית התחילה לדבר איתי על אנטי-אייג’ינג. אני זוכרת שחשבתי לעצמי: מה לי ולמוצרים האלה? העור עדיין היה יחסית חלק ללא קמטים, ולא הבנתי למה אני צריכה להתחיל להתעסק עם זה כשאני עדיין מרגישה כל כך צעירה.

תודה לאל הקשבתי לקוסמטיקאית, והתחלתי להשתמש בכמה מוצרים שמתאימים לעור טיפה יותר בוגר. היום, עשור אחרי, אני מרגישה את התוצאות של החומרים שהתחלתי למרוח אז.

בחברת ניוטרוג’ינה השכילו להבין את החשש של נשים צעירות מהמושג “אנטי אייג’ינג”, וטבעו מושג חדש: “התחלה זוהרת”. בתחילת שנות ה-30 העור מאבד מהזוהר הטבעי שלו, ומתחיל להראות עייף וללא גוון אחיד. הוא זקוק ליותר מלחות, אבל עדיין צעיר מדי בשביל טיפול אנטי-אייג’ינג אינטנסיבי. בדיוק לנקודה הזו נכנסת הסדרה החדשה: Neutrogena Bright Boost, אשר מסייעת בחידוש הטבעי של תאי העור, ומונעת יובש, גוון עור לא אחיד וקמטים דקים.

שגרת הטיפוח של Bright Boost  כוללת ארבעה מוצרים:

ג’ל קרם- Bright Boost Gel Cream

קרם ג’ל במרקם קליל, אשר מסייע לשיפור גוון העור, תחלופת תאי עור ומניעת סימני הזדקנות. הג’ל מכיל ניאוגלוקוזאמין, AHA ו-PHA.

מחיר מומלץ: 100 שקלים לאריזת 50 מ”ל.

פילינג מחדש- Bright Boost Resurfacing Polish

פילינג להסרת לכלוך ותאי עור. הפילינג מסייע להתחדשות הטבעית של העור וליצירת מראה בהיר וחלק יותר.

מחיר מומלץ: 55 שקלים לאריזת 75 מ”ל.

סרום מאיר למראה עור זוהר Bright Boost Iluminating Serum

סרום, שמסייע בתהליך ההתחדשות הטבעית של העור ומניעת הזדקנותו. הסרום גם מסייע בהפחתת פגמים וכתמים כהים. מכיל ניאוגלוקוזאמין.

מחיר מומלץ: 100 שקלים לאריזת 30 מ”ל.

ג’ל לחות נוזלי Bright Boost SPF 30 Fluid Moisturizer

ג’ל לחות מועשר בנוגדי חמצון, מגן על העור, מסייע בתהליך התחדשות תאי העור ומונע את הזדקנותו. מכיל מקדם הגנה וניאוגלוקוזאמין.

מחיר מומלץ: 80 שקלים לאריזת 50 מ”ל.

שתהיה שנה טובה וזוהרת!