חדש על המדף- שלושה מוצרים חדשים שיעשו לכן את החג

לכבוד ראש השנה המתקרב, בדקתי וטעמתי שלושה מוצרים חדשים, שעלו לאחרונה על המדפים.

ממרח בטעם שוקולד של “אחוה”

(צילום: יעל האן)

מה? אחרי ההצלחה, שלה זכתה סדרת הממרחים המתוקים מבוססי טחינה של אחוה וההצלחה של ממרח החלוה, זה היה רק עניין של זמן עד שהחברה תשיק ממרח בטעם שוקולד. הממרח החדש (והטבעוני) מצויין למריחה בכריכים ולשימוש במתכוני עוגות ועוגיות.

מה חשבתי? יש לי חיבה מיוחדת למוצרים של חברת אחוה. הם גם טעימים וגם במחירים נגישים. גם הפעם המוצר לא מאכזב. הממרח טעים מאוד, זול יותר מהמתחרים, ועצם העובדה שהוא פרווה הופך אותו לשימושי ביותר באפייה (רוב העוגות שאני מכינה הן פרווה).

מחיר:6.90-8.90 שקלים לאריזת 400 גרם. להשיג בכל רשתות השיווק למעט ברשת רמי לוי שיווק השקמה.

איך זה קשור לראש השנה? מה זאת אומרת? אנחנו תמיד נוהגים לאחל “שתהיה שנה טובה ומתוקה”, ומה מתוק יותר מממרח בטעם שוקולד?😋

עוגת דבש בחושה של “אחוה”

(צילום: יעל האן)

מה? עוגת דבש בחושה ב-5 שקלים בלבד!

מה חשבתי? נתחיל עם המחיר הסופר-משתלם. כנראה שיעלה יותר להכין לבד עוגה לבד בבית. אבל מה שבאמת מפתיע הוא הטעם. העוגה נהדרת! מרגישה ביתית ולא תעשייתית. הגשתי אותה לאורחים, והם התלהבו מאוד. מומלץ ביותר.

מחיר: 5 שקלים לעוגה במשקל 400 גרם. להשיג בכל רשתות השיווק למעט ברשת רמי לוי שיווק השקמה.

איך זה קשור לראש השנה? עוגת דבש זה קלאסי לחג. שתהיה שנה מתוקה🍯.

נקניקיות עוף במתכון משופר של “מעדני יחיעם”

(צילום: sell360pro)

מה? מעדני יחיעם הוציאו סדרת נקניקיות עוף במתכון משופר, ללא גלוטן, ללא סוכרים וללא תוספת מונסודיום גלוטומט. הנקניקיות מכילות 12 אחוזים חלבון.

מה חשבתי? אוהבים נקניקיות?? אני כן. אוהבת מאוד נקניקיות, ואין ספק שזו אהבה שהורשתי גם לילדים. זללנו את הנקניקיות החדשות, ובאמת הרגשתי שינוי בטעם. הטעם יותר עמוק, והמרקם פחות צמיגי. אחלה נקניקיות.

מחיר: כ- 11.90 ₪ לאריזת נקניקיות ביס 380 גרם ונקניקיות עוף 400 גרם. כ-26.90 לאריזת נקניקיות עוף מתכון משופר לאריזת 1.5 ק”ג. להשיג ברשתות השיווק ובחנויות המובחרות ברחבי הארץ.

איך זה קשור לראש השנה? שיתנקנקו אויבנו😊.

שנה טובה!