חדש על המדף- טחינה גולמית בבקבוק לחיץ, עוגות לפסח בסגנון אפייה ביתי וספוגים מחייכים שמנקים ביעילות

כבר ניקית לפסח? הבית ממורק? הכל מסודר? פסח מגיע בעוד רגע, אבל אני עדיין חיה בהכחשה😊. רשימת המטלות בבית הולכת ומתארכת. אין לי מושג איך אספיק לארגן ולנקות, אבל לפחות יש לי כמה דאגות פחות בזכות מוצרים נפלאים שהגיעו אלי במיוחד לחג, ואשמח להמליץ עליהם.

אז קבלו במחיאות כפיים את המוצרים החדשים שיעזרו לכן להגיע לחג שמחות, שבעות ועם בית נקי:)

טחינה גולמית בבקבוק לחיץ של “אחוה”

(צילום: יעל האן)

טחינה זה לגמרי מוצר צריכה בסיסי אצלנו. אין ארוחה בלי טחינה, ובעלי תמיד אומר שהטחינה שאני מכינה היא הכי טעימה בעולם. נגיד שהוא צודק😊. אבל לפעמים בא לי פשוט לקחת פרוסת לחם עם קצת טחינה גולמית, לימון ומלח, ואז אני מתעצלת לפתוח קופסת טחינה ולהוציא משם את הממרח. חברת אחוה השיקה בקבוק לחיץ עם טחינה גולמית, מה שהופך את הטחינה לנגישה, לחיצה, כיפית וכמובן טעימה.

אפשר להשתמש בטחינה הזו לסלטים, תיבולים ואפילו קינוחים. המרקם שלה עדין במיוחד, ובצד ישנה חלונית קטנה לבדיקת הכמות הנותרת בבקבוק (מושלם!).

הטחינה בבקבוק הלחיץ כשרה לפסח לאוכלי קטניות, ומכיוון שאני נוהגת שלא לצרוך קטניות בפסח- החלטתי לשמור אותה לשבת של אחרי שביעי של פסח (השנה שביעי של פסח מתחבר עם שבת) ולנסות לראשונה בחיי לזלף טחינה על מצה😊.

כשר פרווה בהשגחת בד”צ העדה החרדית ירושלים

מחיר מומלץ לצרכן: 8.90-9.90 ₪ לאריזת 350 גרם.

להשיג ברשתות המזון, המכולות וחנויות הנוחות ברחבי הארץ (למעט שופרסל ורמי לוי)

סדרת עוגות מיוחדות בסגנון אפייה ביתי של “אחוה”

(צילום: יעל האן)

כשמארי אנטואנט אמרה “אם אין לחם-תאכלו עוגות” היא בוודאי התכוונה לפסח. בחג הזה אנחנו טוחנים עוגות כאילו אין מחר, והתנור אצלי בבית עובד שעות נוספות. אז נחמד מדי פעם להתוודע למוצר, שיכול לתת לי קצת חופש מהבחישות והאפיות.

אני מתכוונת, כמובן, לסדרת העוגות החדשה של “אחוה”. עוגות ארוזות במגשית במשקל 350 גרם, שאפשר אפילו לחמם בתנור. והשוס הגדול…. העוגות ללא קטניות! מה שאומר שאני אוכל להנות מהן במשך החג, וזו שמחה גדולה במיוחד, כי מדובר בעוגות נפלאות בארבעה טעמים: עוגת בראוניס, עוגת תפוז וקוקוס, עוגת שוקוצ’יפס ועוגת אגוזים וקינמון.

העוגות נהדרות, נימוחות ועם אריזות צבעוניות ושמחות, שמוציאות את כל הבאסה מהחג הזה. תודה אחוה!

כשר ללא חשש קטניות בהשגחת חתם סופר ב”ב

מחיר מומלץ לצרכן: כ-10-12 ₪ לעוגה באריזת 350 גרם.

להשיג ברשתות השיווק המובחרות מלבד רמי לוי ורשת שופרסל.

ספוגים מחייכים של המותג Scrub Daddy

(צילום: סקראב דדי)

פסח זה חג הניקיונות, ובימים לפני החג הבית מתמלא בחומרי ניקוי וריח אקונומיקה. מאחר וניקיון הוא אחד הדברים הפחות האהובים עלי (הפעולה עצמה. את התוצאה אני דווקא אוהבת), שמחתי לגלות שהספוגים המחייכים של המותג האמריקאי Scrub Daddy  הגיעו לארץ.

הספג המחייך מתאים לכלים ולמשטחים. הוא עגול וקשיח, ומגיע בליין נרחב של צבעים. היתרון שלו בכך שהוא לא סופח ריחות וכתמים ולא מתפורר, ואפשר לנקות איתו גם משטחים חרוכים ללא תוספת של חומר ניקוי. הספוגים של Scrub Daddy מתאימים לניקוי כלים, סירים חרוכים, כיורים, חדרי אמבט, גרילים ועוד. בזכות צבעוניות הספוגים, אפשר להפריד בין שימושי הניקיון, להבדיל בין חלב ובשר ועוד.

מחיר מומלץ לצרכן: כ-17.90-19.90 ₪ ליחידה.

להשיג ברשתות השיווק והחנויות המתמחות ברחבי הארץ.

פסח שמח!