חדש על המדף: נקניקיות בקר בסגנון אמריקאי ועוגיות כתר ריבה ללא תוספת סוכר

והפעם בפינתנו “חדש על המדף” שני מאכלים, שהגיעו לאחרונה אל שולחן האוכל שלי, ואני שמחה להמליץ עליהם:

נקניקיות בקר בסגנון אמריקאי של “מעדני יחיעם”:

(צילום: pro360sell)

נקניקיות הן מסוג המאכלים, שמאוד אוהבים אצלי בבית. לאחרונה מעדני יחיעם השיקו נקניקיות בקר פרימיום בסגנון אמריקאי ניו יורקי, שעשויות מבשר בקר ומכילות 14% חלבון.  המתכון הוא של חברת הבת של מעדני יחיעם בארה”ב Abeles and Heymann. הכנתי את הנקניקיות בצלייה על האש, והגשתי למשפחה. קצת חששתי מהתגובה של הילדים, שרגילים לנקניקיות עוף, אז חתכתי את הנקניקיות בצורה מיוחדת, שמתאימה יותר לנשנוש.

הבנות הקטנות לא התחברו, אבל הבן הגדול עף על זה, ואמר שזה יותר טעים מהנקניקיות הרגילות. האמת שגם אני מאוד אהבתי את הטעם. לנקניקיות בקר, בניגוד לנקניקיות עוף, יש טעם עמוק יותר. והנקניקיות החדשות של יחיעם מוצלחות מאוד לטעמי.

כשר בהשגחת הרבנות הראשית.

מחיר מומלץ לצרכן: כ-20 שקלים לאריזת 280 גרם.

להשיג ברשתות השיווק ובחנויות המובחרות ברחבי הארץ.

עוגיות כתר ריבה ללא תוספת סוכר של חברת “אחוה”:

(צילום: יעל האן)

העוגיות האהובות עלי ביותר בעולם הן עוגיות עם ריבה אדומה. יש משהו בעוגיות האלה, שמזכיר לי את הילדות, ועושה לי שמח בפה ובלב.

לכן שמחתי לגלות, ש”אחוה” השיקו עוגיות כאלה ללא סוכר! העוגיות עשויות מבצק פריך, נימוחות וטעימות. יש להן טעם ביתי לגמרי, ואם תגישו אותן לאורחים ליד הקפה, יש סיכוי לא רע שיחשבו שהכנתן אותן בעצמכן. התכנון המקורי שלי היה לשמור כמה עוגיות לאבא שלי, שאסור לו לצרוך סוכר, אבל ברגע שהילדים גילו את העוגיות הן חוסלו בתוך כמה רגעים. איכשהו הצלחתי לחלץ לעצמי עוגיה אחת לאכול עם הקפה.

העובדה שהעוגיות נטולות סוכר לא משפיעה בכלל על הטעם, ואם לא הייתי יודעת שהן ללא סוכר, לא הייתי חושבת שזה כך.

ואם אתן צריכות עוד סיבה לקנות את העוגיות האלו, אז “אחוה” החליטו להוזיל את מחירי העוגיות שלהם, והמחיר משתלם במיוחד! כדאי ביותר.

כשר פרווה בהשגחת בד”צ העדה החרדית ירושלים.

מחיר מומלץ לצרכן: 7-9 שקלים לאריזת 350 גרם.

להשיג ברשתות השיווק המובחרות (למעט רשת רמי לוי).