מלחמות הקנאביס- ספר חדש שיוצא נגד מדיניות הקנאביס בישראל

בשנים האחרונות בכל מערכת בחירות (והיו הרבה כאלה כידוע), בנוסף לשאלות שנשאלו המתמודדים במפלגות השונות על ענייני חוץ וביטחון, עלתה שאלה אחת, שאי אפשר היה לחמוק ממנה: לגליזציה- בעד או נגד?

ובזמן, שלא מעט אנשים מייחלים לכך שיוכלו לעשן (או לצרוך בצורה אחרת) את הקנאביס שלהם כדי להתמסטל, ולא יצטרכו להשפט על כך, יש אנשים רבים בינינו, שבשבילם מדובר בלא פחות ולא יותר מפיקוח נפש.

כשאיש התקשורת תום וגנר יצא למסע כדי להשיג לאביו חולה הסרטן שמן קנאביס שיקל עליו, הוא לא שיער שזה יהיה כל כך מסובך, והוא בטח לא שיער שייצא מזה בסוף ספר. אבל זה מה שקרה.

המסע להשגת שמן הקנאביס היה מפרך, ובדרך הוא פגש אנשים רבים, אשר מטפלים או מטופלים בקנאביס רפואי.

את סיפוריהם המרגשים החליט וגנר לפרסם בספר החדש “מלחמות הקנאביס- סיפורים על ייסורים ותקווה”.

הספר קורא לדיון ציבורי מחודש במדיניות הקנאביס, ומפורסמים בו סיפוריהם של הסטנדאפיסט גדי וילצ’רסקי, העיתונאי גיא לרר, ניר “המלאך” יופטרו, מייסד טלגראס עמוס דב סילבר, אבי מאבק הלגליזציה שלומי סנדק, יו”ר עמותת הקנאביס הרפואי דנה בר און, מאיר קדוש (אב לילדה חולת אפילפסיה, ששתה בקבוק שמן קנאביס בכנסת), ד”ר ברקת שיף (מראשונות הרופאות שהחלו לטפל בקנאביס בישראל) ועוד. כולם משתפים במאבק שלהם במדיניות הקנאביס בישראל.

בספר מספר וגנר על קבוצת אנשים, שגילה במסעו, אשר עוזרים לחולים להשיג שמן קנאביס אפילו שבכך הם מסכנים את עצמם במעצר או אפילו בישיבה בכלא.

תוך ימים ספורים, הספר “מלחמות הקנאביס” זכה להצלחה אדירה. בעקבות ההצלחה, יצאה גם מהדורת אודיו בוק של הספר, והחל תרגומו לאנגלית.

הספר נמכר בעלות של 98 שקלים בלבד, ו-10 אחוזים מרווחיו מוקדשים לסיוע לחולים במחלות קשות המטופלים בקנאביס רפואי.

זמין לרכישה בחנויות הספרים או בהזמנה אונליין:

http://book.wg-pr.co.il/order

לרכישת גרסת אודיו:

https://books.icast.co.il/%D7%A1%D7%A4%D7%A8/%D7%9E%D7%9C%D7%97%D7%9E%D7%95%D7%AA–%D7%94%D7%A7%D7%A0%D7%90%D7%91%D7%99%D7%A1