מזרן קפיצים- יש דבר כזה?

בעבר היה ידוע, שהמזרן היוקרתי ביותר הוא מזרן קפיצים. מאז, עולם המזרנים עשה דרך ארוכה בטכנולוגיות  ובחומרים מהם עשוי המזרנים. המזרנים היום הם איכותיים יותר, ויש שימוש בבדים אנטי בקטריאליים ואפילו בדים המפיצים ריח לבנדר בחדר עם כל תזוזה שלנו על המזרן.

אליקו שטרקר, בעל רשת מזרני “סיאסטה“, נמצא שנים רבות בתחום, וזה מה שיש לו לספר על המזרנים ברשת:

מאילו חומרים מייצרים מזרנים?

כל המזרנים עשויים משני חומרים עיקריים: החומר הראשון הוא ספוג משולב “לטקס” (גומי טבעי רב שכבתי סטטי, קשה במיוחד שאינו משנה את צורתו). החומר השני הוא “ויסקו” (חומר אלסטי שפותח בנאס”א, שלפי חום הגוף בונה את התמיכה לגוף, לצוואר, לגב התחתון והשכמות).

איזה מזרן מתאים לכבדי משקל?

לכבדי משקל מומלץ לרכוש את מזרן “אקספלורר”, עם ספוג משולב בויסקו נוקשה, כדי שלמשקל לא תהיה השפעה על צורת המזרן.

מה מתאים למי שסובלים מכאבי גב?

מזרן עם מקסימום תמיכה. הדגם המומלץ הוא “נפולי”, העשוי משתי שכבות ספוג, ומעליהן 6 ס”מ של ויסקו. המזרן נותן תמיכה מושלמת לגוף.

מהו הדגם היוקרתי ביותר ב”סיאסטה”?

דגם “סאן רייז” הוא היוקרתי ביותר ומוביל באיכותו בשל שילוב החומרים שלו. הדגם הוא דו צדדי, והוא המזרן היחיד שמשלב את שני החומרים: ויסקו ולטקס. המזרן מותאם לעונות השנה: צד אחד עם לטקס קשיח לקיץ, והשני עם הויסקו הרך, המחמם, והמפנק לחורף. הדגם מגיע עם הבד היוקרתי ביותר, אנטי בקטריאלי, שמכיל כדוריות שמן זית בבד לחידוש תאי האפידרמיס והמרצת הדם בגוף.

ומה עם מזרן קפיצים?

כיום עדיין מייצרים מזרני קפיצים. בסיאסטה תמצאו את מזרן “מילנו”, שהוא המזרן הרך ביותר. מזרן “מילנו” עשוי “קפיצי כיס”- כל קפיץ ארוז בתוך שרוול. מעל הקפיצים יש את חומרי הספוג: ויסקו או לטקס.

היכן מיוצרים המזרנים?

המזרנים מיוצרים במפעלי Gold Flex  בנפולי. זהו הקונצרן ה-3 בגודלו באיטליה לייצור מזרנים. הבדים האיכותיים מיוצרים במפעל בפירנצה. המזרנים מאושרים מכון התקנים הישראלי ובעלי תקן אירופאי , עם 10 שנות אחריות.

לדברי אליקו שטרקר, מזרן לא קונים סתם. מזרן צריך להיות מותאם לכל אחד לפי צרכיו, ולכן מומלץ לרכוש אצל מקצוענים שיבחרו עבורכם את האחד שמתאים לכם בדיוק.

סיאסטה

רחוב גינצבורג 3 קומה 1 ראשון לציון.

שעות פתיחה:

ראשון -חמישי 10:00-20:00

 שישי 10:00-14:00

טלפון: 072-3713939, 050-9611228, 052-6766070