סיגל בבאי- טיפולי פנים בהתאמה אישית

כבר זמן רב שלא ביקרתי אצל קוסמטיקאית. כשעוד הייתי צעירה ומחוצ’קנת, הקפדתי לבקר את הקוסמטיקאית אחת לחודש, אבל מרגע שהתבגרתי התחלתי להזניח את הפרצוף שלי, שמצידו לא עשה לי הנחות. וכך הגעתי לגיל 40 עם עור מעורב, קמטוטים ופיגמנטציה, שדורשים יחס. בשלב מסויים הבנתי שאני חייבת להתחיל לדאוג לעור הפנים, ואז פגשתי את סיגל בבאי.

סיגל בבאי היא קוסמטיקאית מוסמכת ודרמתרפיסטית מומחית בבריאות העור. בקליניקה שלה בפתח תקווה היא רוקחת תכשירים בהתאמה אישית לכל מטופלת, ומתאימה את הטיפול לכל סוגי ומצבי העור.  

לאחר אבחון קצר של סוג העור, סיגל התחילה בטיפול משולב של אנטי-אייג’ינג, מתן לחות ומיצוק העור.
במהלך הטיפול היא השתמשה בקרמים וסרומים, שהיא רקחה במקום לפי סוג העור שלי ובמסכות שונות.

(כן, זו אני. לא להבהל. זו רק מסכה:)


בנוסף, קיבלתי טיפול לאזור העיניים (העור שם דק במיוחד, ולכן נוטה להתקמט) בעזרת משקפיים מיוחדים, שעשו מעין עיסוי משולב בלחיצות. במהלך הטיפול היה שימוש בעוד כמה טכנולוגיות, שעשו רק טוב לעור.

מה אהבתי בטיפול?  

קודם כל את התוצאה. כבר אחרי טיפול יחיד הרגשתי שהעור נראה רגוע יותר, אחיד, פחות מקומט ואפילו כתמי הפיגמנטציה שמהם אני סובלת היטשטשו.

(העור שלי בסוף הטיפול)


דבר שני, לא כאב לי! אני רגילה שבטיפולים קוסמטיים יש את שלב הפינוק ואת שלב הכאבים. אצל סיגל הרגשתי נעים במשך כל זמן הטיפול. מסתבר שטיפול פנים יכול להיות גם נעים וגם יעיל. לא חייבים לסבול😊.

ודבר אחרון, אני חייבת לציין את האישיות של סיגל. במשך כל זמן הטיפול הרגשתי את המקצועיות שלה יחד עם היחס החם. השילוב הזה עשה לי טוב לעור הפנים וגם טוב בלב.
עכשיו, לקראת סוף החופש הגדול, ועם החגים שמתקרבים, אני ממליצה בחום לקבוע טיפול אצל סיגל. מגיע לנו, לא?

סיגל בבאי

מרכז רפואי עדן- שפירא 43 פתח תקווה

לקביעת תורים:

052-8347327

לפרטים נוספים הכנסו לאתר:

http://www.sigal-cosmetics.co.il/