מתולתלת? המוצרים האלה יסדרו לך את הראש

כשהייתי ילדה הייתה לי חברה מתולתלת. תמיד קינאתי בתלתלים המושלמים שלה, והיא, מצידה, לא הבינה איך אני יכולה לקנא, כשהשיער שלי כל כך חלק.

כשקצת גדלנו, אותה חברה השתעבדה לפן, וכל כמה ימים היא הייתה משקיעה זמן לא מועט בניסיון להחליק את השיער.

היום היא כבר מבינה שהתלתלים שלה הם מה שמייחד אותה, והיא נושאת אותם על ראשה בגאווה 🤗.

אותה חברה היא לא היחידה, שעברה תהליך עם התלתלים שלה. כמוה יש מתולתלות רבות. חלקן אוהבות את התלתלים. חלקן פחות. אבל מה שמשותף כנראה לכל מי שנושאת תלתלים על הראש הוא עניין התחזוקה.

לא קל להגיע למצב שבו התלתלים יסתדרו באופן מושלם, ובדיוק על הצורך הזה באה לענות סדרת המוצרים החדשה של חברת ויטמינס: סדרת “סילק קרטין וביוטין לתלתלים“.

הסדרה, שהושקה לפני כמה ימים, מורכבת מהחומרים החדשניים ביותר בתחום טיפוח השיער, ומיועדת למתולתלות, שרוצות להגיע למראה תלתלים מבריק ומושלם.

מוצרי הסדרה מועשרים בביוטין, קולגן וקרטין.

הביוטין מסייע בחיזוק השערה ובנוי מקומפלקס ויטמיני בי, הקולגן מסייע בחיזוק שורשי השיער ומשפר את צמיחת התאים בזקיק ואת עובי ואיכות השיער והקרטין שומר על מבנה השיער, צורתו וחוזקו, מוסיף לחות, ברק, גמישות ונפח ומפחית חשמל סטטי.

כמו כל מוצרי ויטמינס, גם כאן הניחוח של המוצרים מושלם, ויגרום לך לרצות להסניף את השיער כל היום😊.

מה בסדרה?

קרם הורדת נפח- קרם המיועד להורדת נפח, “שוונצים” וחשמל סטטי. מסייע למראה שיער מעוצב לכל היום. הקרם הוא פתרון מושלם להורדת נפח ויצירת תסרוקת אחידה. מוצר חובה בכל בית, ומתאים גם לילדות. הקרם מאפשר עיצוב מהיר, ובנוסף גם מעצב ומזין את השיער, משאיר את השיער עם ברק וריח נעים.

(קרם הורדת נפח)

קרם גלייז- קרם לעיצוב תלתלים במראה פראי ומסודר גם יחד. הקרם מעניק עיצוב תלתלים מלאי נפח ושיק וגם מזין, שומר על השיער ונותן לו מראה בריא. הקרם מחזיק מעמד על השיער לאורך זמן ומשאיר אותו רך ונעים. ניתן לשימוש עם דיפיוזר.

(קרם גלייז)

שמפו- שמפו מושלם, שנותן בוסט לתלתלים. לניקוי, חפיפה וטיפוח של תלתלים מושלמים. השמפו בעל פורמולה בלעדית, שפותחה במיוחד. השמפו מחיה, מרענן ומאפשר לשיער לנוע בחופשיות. מנקה את השיר ביסודיות ומעניק מראה נקי ובריא עם ברק טבעי וריח מדהים.

(שמפו)

מסכת שיער 60 שניות- מוצר גאוני, שבתוך 60 שניות בלבד מעניק טיפול יסודי ומזין לשיער. התוצאה היא תלתלים מעוגלים, יפים ורעננים. השיער נראה בריא ומריח נפלא.

(מסכת שיער 60 שניות)

מרכך- המרכך בסדרה נותן בוסט לתלתלים. אחרי השימוש קל יותר לסרק את השיער ולתלתלים יש מגע נעים. המרכך מזין ומטפח את השיער, ומותיר אותו קופצני וקליל עם תלתלים מלאי חיים וברק.

(מרכך)

סרום- סרום מושלם, שמסייע לשיער להיות נעים ורך ללא יובש. משקם, מרכך, והופך את התלתלים למבריקים, אך לא שומניים. מונע קצוות מפוצלים, ומעניק לתלתלים תנועה חופשית. הסרום שומר על השיער בריא מהקרקפת ועד לקצוות, וכמובן הריח, כמו שאר מוצרי הסדרה, נפלא.

(סרום)

בקרוב יושק מוצר נוסף בסדרה. כך שיש למה לחכות😊.

כל המוצרים הם ללא חומרים רעילים, ללא SLS, ללא מלחים, ללא אלכוהול וחומרים מזיקים, באישור משרד הבריאות ותקן איכות GMP בינלאומי מחמיר.

להשיג ברשת חנויות BE

בחנויות “סנט הייר-הבית לשיער בריא” (אחוזה 89 רעננה וכיכר מלכי ישראל 6 תל אביב)
ובאתר:

https://centhair.co.il/