כך תטפחו ותעצבו את השיער בעזרת המוצרים המקצועיים והמובילים ביותר

כבר 80 שנה חברת ויטמינס מייצרת פתרונות לעיצוב וטיפוח השיער. עכשיו סוף סוף אפשר להשיג את המוצרים בישראל דרך טרמינל X. המוצרים של ויטמינס מתאימים לכל סוגי השיער, ומכילים מרכיבים טבעיים, למשל: קרטין, ביוטין, קולגן, שמן ארגן ושמן נבט החיטה.
מהם המוצרים המומלצים?
מסכת קרטין, ביוטין וקולגן:

מסכת הקרטין, ביוטין וקולגן של ויטמינס נמכרה עד היום רק באתר אמזון העולמי, והגיעה למקום הראשון במסכות קרטין. בנוסף, היא נבחרה כמסכה הטובה ביותר על ידי אתרי הביקורות המובילים בארה”ב. למסכה פורמולה מרוכזת המכילה קרטין, ביוטין, קולגן, שמן ארגן, שמן קוקוס ושמן קיק. היא מסייעת לשיקום שיער דק עד רגיל, מגנה עליו מפני תהליכים כימיים, מחזקת ומשקמת שיער יבש, פגום וחסר ברק, ומעניקה לו מראה זוהר, מטופח ומלא תנועה.
סרום קרטין, ביוטין וקולגן:

סרום עשיר בקרטין, ביוטין וקולגן. נספג בקלות. הסרום נבחר כטוב ביותר על ידי אתרי ביקורות מובילים בארצות הברית בקטגוריית סרום לשיער. הוא בעל פורמולה יחודית המבוססת על מים. מתאים לשיקום וחיזוק סיבי השיער, מונע קצוות מפוצלים ומגן מפני חום תרמי, פן ונזקי מזג האחוויר. משיב את הגמישות, תחושת המשי והברק לשיער.
מסכת סילבר:

מסכה לשיער בלונדיני, שטני ואדמוני. בעלת נוסחה מועשרת בפיגמנטים סגולים, המנטרלת גוונים כתומים וצהובים ומחייה גווני כסף. מכילה קרטין ותמציות צמחים, שמן ארגן, שמן נבט חיטה וויטמין E. המסכה מכילה גם מסנני קרינה להגנה על השיער מפני דהיית הצבע. נבחרה למסכה הטובה ביותר באמזון מבין מסכות הסילבר.
כדי להזמין את המוצרים המעולים של ויטמינס, ולקבל את המשלוח כבר מחר, הכנסו לאתר טרמינל X:
https://www.terminalx.com/brands/vitamins