אוהבות ניחוח של מרכך כביסה בכל הבית?

פעם, לפני שהיה לנו מייבש כביסה, הייתי תולה את הכביסה על מתלה בסלון. למה דווקא בסלון? זה היה המקום היחיד האפשרי, בהתחשב בזה שגרנו בבית קטן ללא גינה וללא מרפסת. היתרון היחיד בזה שהכביסה הייתה תלויה שם (וחייבים לחפש יתרונות כשיש מתקן כביסה מכוער תקוע באמצע הסלון😅) היה שכל הזמן היה ריח נהדר של מרכך אצלנו בבית.

מאז נולדו כמה ילדים, מה שהפך את מייבש הכביסה למוצר צריכה בסיסי. המייבש חוסך זמן ובלאגן, אבל כבר אין את הריח הנפלא שהתפשט בבית בכל פעם שתליתי כביסה…

אז מסתבר שיש פתרון למי שרוצה ניחוח מרכך כביסה בבית.

סנו השיקה סדרה חדשה לניקוי ובישום הבית: סנו Fresh home. בסדרה שלושה מוצרים, המיועדים לניקוי חדרי הבית והאמבט, ומותירים בחדרים בישום של מרכך כביסה מפנק.

מתז לניקוי ובישום משטחים

(סנו פרש הום ניקוי ובישום משטחים. צילום: יח”צ)

מתז Fresh home לניקוי ובישום משטחים מנקה ביעילות ובמהירות מגוון רחב של משטחים, ומבשם בניחוח עוצמתי של מרכך כביסה.

מה חשבתי? ניסיתי את המוצר החדש על שולחן הכתיבה בחדר של בני הבכור. המוצר מנקה היטב, והיתרון הגדול שלו הוא בריח המעולה שנשאר אחרי הניקיון.

מחיר: 12.90 שקלים לאריזת 500 מ”ל (לפי אתר זאפ)

מתז לניקוי ובישום חדר האמבט

(סנו פרש הום ניקוי ובישום חדר האמבט. צילום: יח”צ)

מתז Fresh home לניקוי ובישום חדר האמבט מסיר שאריות סבון וכתמי אבנית, מבריק את הקרמיקה, הברזים והכלים הסניטריים, ומותיר את חלל חדר האמבט בניחוח מבושם ועוצמתי של מרכך כביסה.

מחיר: 12.90 שקלים לאריזת 500 מ”ל (לפי אתר זאפ)

נוזל לניקוי ובישום אסלות

(סנו פרש הום נוזל לניקוי ובישום אסלות. צילום: יח”צ)

נוזל Fresh home לניקוי ובישום אסלות מנקה ומבריק באופן יסודי את האסלות, מסיר אבנית, קוטל 99.9% מהחיידקים, מנטרל ריחות ומבשם בעוצמה בניחוח מרכך כביסה. מגיע עם פיה מיוחדת המאפשרת ניקוי מתחת לשולי האסלה.

מה חשבתי? טוב, זה לגמרי הולך להיות מוצר קבוע אצלנו בבית. אופן השימוש הוא כמו במוצרים אחרים דומים, אבל ההבדל הגדול הוא בכך שלאחר השימוש האסלה הייתה מבריקה! הניקיון מעולה, והריח מטריף חושים. מוצר נהדר ומומלץ.

מחיר: 10 שקלים לאריזת 750 מ”ל (לפי אתר זאפ).

להשיג ברשתות השיווק