הבוסטרים החדשים של דוקטור עור

בוסטרים חדשים של דוקטור עור הושקו לאחרונה, והם מיועדים לפיסול ומיצוק הצוואר והמחשוף ולשיקום העור בלילה. המוצרים החדשים הללו מבוססים על טכנולוגיות חדשות ופורמולות שמסייעות להחזיר את הגמישות והמראה הצעיר של העור.

בוסטר Re-Firm:

(בוסטר Re-Firm. צילום: יח”צ)

הבוסטר הראשון הוא בוסטר אנטי אייג’ינג לפיסול ומיצוק הצוואר והמחשוף. הבוסטר מכיל מרכיבים פעילים העוזרים לגרום לעור להראות צעיר יותר ומוצק יותר. הבוסטר פותח במיוחד להגנה על העור העדין והדק של הדקולטה והצוואר, הוא מחליק קמטוטים וקמטים, מפחית את עומק הקמטים, מסייע למיצוק העור, מטשטש קמטים באזור הצוואר ובקווי מתאר פנים “נפולים” ומעניק מראה מוגדר ומוצק יותר. המרכיבים הפעילים כוללים שמן אובליפיחה, פוליפנולים, שמן זרעי ענבים ושמן זית. הבוסטר מכיל גם רכיב פטנט חדשני Juvinity, המסייע להאטת הזדקנות תאי העור, להפחתת קמטים וסימני הגיל. המרקם של הבוסטר עשיר, קטיפתי ומלטף, והוא נספג במהירות. הבוסטר מתאים לכל סוגי העור, נבדק לעור רגיש, היפולאלרגני וללא פראבנים.

בוסטר Night

(בוסטר Night. צילום: יח”צ)

הבוסטר השני הוא בוסטר עוצמתי ללילה לשיקום העור. המוצר מכיל מרכיבים פעילים אשר ממקסמים את היכולת הטבעית של העור לתיקון עצמי, את תהליכי שיקום וחידוש העור ואת תהליכי ניקוי הרעלים המתרחשים בלילה בעור הפנים. המרכיבים כוללים שמן זית, שמן זרעי חוחובה, שמן ארגן ועוד. הבוסטר מכיל גם רכיב פטנט ממקור טבעיNightessence biofunctional , שתוכנן למקסם את צרכי העור בלילה. לבוסטר מרקם עשיר הנספג במהירות בעור.

הבוסטרים החדשים מצטרפים לסדרת הבוסטרים Booster Or, שהושקה לפני כמעט שנה וחצי, ועליה כתבתי פה. סדרת הבוסטרים של דוקטור עור מספקת מענה עוצמתי וממוקד למצבי וסוגי עור שונים. לאור ההצלחה, שלה זכתה הסדרה, הושקו הבוסטרים החדשים.

כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר, חשוב לשמור על שגרת טיפוח וטיפול בעור הפנים באופן יומיומי ועקבי. בוסטר Re-Firm מעניק מענה לאזור הצוואר והמחשוף ומסייע במיצוק העור ובוסטר Night מעניק טיפול עוצמתי ואפקטיבי במהלך שעות הלילה. מומלץ להקפיד על השימוש יום יום. כך תקבלו תוצאות אפקטיביות הנראות לעין😊.

דוקטור עור הוא מותג דרמו-קוסמטיקה, שפותח על ידי רופאי עור מקבוצת ניאופרם מוצרי צריכה. ייחודם של מוצרי דוקטור עור הוא בפיתוחם על ידי רופאי עור. מוצרי דוקטור עור נבדקו לעור רגיש ומתאימים למגוון סוגי וצרכי העור השונים.

מחיר מומלץ לצרכן: 229.90 ₪

ניתן להשיג ברשתות הפארם, בבתי המרקחת הפרטיים ברחבי הארץ ובאתר דוקטור עור:

https://www.dr-or.co.il/